- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Adatlapokat
GA_31G MLCC Series, Automotive.pdfGA0603A560KBBAR31G technológiai előírások
Vishay Vitramon - GA0603A560KBBAR31G műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Vishay Vitramon - GA0603A560KBBAR31G -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Vishay / Vitramon |
| Feszültség - névleges | 100V |
| Tolerancia | ±10% |
| Vastagság (Max) | 0.038" (0.97mm) |
| Hőmérsékleti együttható | C0G, NP0 |
| Méret / dimenzió | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Sorozat | GA |
| Értékelések | AEC-Q200 |
| Csomagolás / tok | 0603 (1608 Metric) |
| Csomag | Tape & Reel (TR) |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Üzemi hőmérséklet | -55°C ~ 150°C |
| Szerelési típus | Surface Mount, MLCC |
| Lead Stílus | - |
| Ólomtartomány | - |
| Magasság - Ülés (Max) | - |
| Jellemzők | - |
| Hibázási ráta | - |
| Kapacitancia | 56 pF |
| Alkalmazások | Automotive |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | ROHS3 kompatibilis |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Vishay Vitramon GA0603A560KBBAR31G.
| Termék attribútum | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | GA0603A560KBBAT31G | GA0603A560KBCAR31G | GA0603A560KBAAR31G | GA0603A560KBCAT31G |
| Gyártó | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon |
| Csomagolás / tok | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Értékelések | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tolerancia | - | - | - | - |
| Hőmérsékleti együttható | - | - | - | - |
| Kapacitancia | - | - | - | - |
| Méret / dimenzió | - | - | - | - |
| Vastagság (Max) | - | - | - | - |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Lead Stílus | - | - | - | - |
| Feszültség - névleges | - | - | - | - |
| Alkalmazások | - | - | - | - |
| Hibázási ráta | - | - | - | - |
| Magasság - Ülés (Max) | - | - | - | - |
| Ólomtartomány | - | - | - | - |
| Jellemzők | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Töltse le az GA0603A560KBBAR31G PDF adatlapokat és Vishay Vitramon dokumentációt az GA0603A560KBBAR31G - Vishay Vitramon -hez.
GA0603A560JXBAC31GVishay VitramonCAP CER 56PF 100V C0G/NP0 0603
GA0603A560KBAAT31GVishay VitramonCAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0603
GA0603A560JXAAP31GVishay VitramonCAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0603
GA0603A560JXAAC31GVishay VitramonCAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0603
GA0603A560JXBAP31GVishay VitramonCAP CER 56PF 100V C0G/NP0 0603
GA0603A560KBBAT31GVishay VitramonCAP CER 56PF 100V C0G/NP0 0603
GA0603A560KBCAR31GVishay VitramonCAP CER 56PF 200V C0G/NP0 0603
GA0603A560JXCAC31GVishay VitramonCAP CER 56PF 200V C0G/NP0 0603
GA0603A560KBCAT31GVishay VitramonCAP CER 56PF 200V C0G/NP0 0603
GA0603A560KXBAC31GVishay VitramonCAP CER 56PF 100V C0G/NP0 0603
GA0603A560KXAAP31GVishay VitramonCAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0603
GA0603A560KXCAC31GVishay VitramonCAP CER 56PF 200V C0G/NP0 0603
GA0603A560KBAAR31GVishay VitramonCAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0603
GA0603A560KXBAP31GVishay VitramonCAP CER 56PF 100V C0G/NP0 0603
GA0603A560KXCAP31GVishay VitramonCAP CER 56PF 200V C0G/NP0 0603
GA0603A560KXAAC31GVishay VitramonCAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0603
GA0603A560JXCAP31GVishay VitramonCAP CER 56PF 200V C0G/NP0 0603
GA0603A560JBCAT31GVishay VitramonCAP CER 56PF 200V C0G/NP0 0603Az Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.