- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Szeretne jobb árat?
Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.
| Mennyiség | Egységár | Ext.Ár |
|---|---|---|
| 1+ | $0.25 | $0.25 |
| 200+ | $0.10 | $20.00 |
| 500+ | $0.097 | $48.50 |
| 1000+ | $0.095 | $95.00 |
SE50PAB-M3/I technológiai előírások
Vishay General Semiconductor - Diodes Division - SE50PAB-M3/I műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Vishay General Semiconductor - Diodes Division - SE50PAB-M3/I -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Vishay General Semiconductor – Diodes Division |
| Feszültség - Előre (Vf) (Max) @ Ha | 1.16 V @ 5 A |
| Feszültség - DC Fordított (Vr) (Max) | 100 V |
| Technológia | Standard |
| Szállító eszközcsomag | DO-221BC (SMPA) |
| Sebesség | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Sorozat | eSMP® |
| Hátralévő helyreállítási idő (trr) | 2 µs |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Csomagolás / tok | DO-221BC, SMA Flat Leads Exposed Pad |
| Csomag | Tape & Reel (TR) |
| Működési hőmérséklet - csatlakozás | -55°C ~ 175°C |
| Szerelési típus | Surface Mount |
| Jelenlegi - Fordított Szivárgás @ Vr | 10 µA @ 100 V |
| Aktuális - Átlagosan korrigált (Io) | 5A |
| Capacitance @ Vr, F | 32pF @ 4V, 1MHz |
| Alaptermék száma | SE50 |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | ROHS3 kompatibilis |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Elérje az állapotot | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Vishay General Semiconductor - Diodes Division SE50PAB-M3/I.
| Termék attribútum | ||||
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | SE50PAG-M3/I | SE50PAJ-M3/I | SE50PAD-M3/I | SE50PABHM3/I |
| Gyártó | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Működési hőmérséklet - csatlakozás | - | - | - | - |
| Sebesség | - | - | - | - |
| Szállító eszközcsomag | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Alaptermék száma | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Hátralévő helyreállítási idő (trr) | - | - | - | - |
| Csomagolás / tok | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Feszültség - Előre (Vf) (Max) @ Ha | - | - | - | - |
| Jelenlegi - Fordított Szivárgás @ Vr | - | - | - | - |
| Capacitance @ Vr, F | - | - | - | - |
| Feszültség - DC Fordított (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Technológia | - | - | - | - |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Aktuális - Átlagosan korrigált (Io) | - | - | - | - |
Töltse le az SE50PAB-M3/I PDF adatlapokat és Vishay General Semiconductor - Diodes Division dokumentációt az SE50PAB-M3/I - Vishay General Semiconductor - Diodes Division -hez.
SE50E0604A-4Souriau-Sunbank by EatonBACKSHELL
SE5023LSkyworks Solutions, Inc.
SE5023L-RSkyworks Solutions, Inc.
SE5019T-RSkyworks Solutions, Inc.
SE5022T-NPSkyworks Solutions, Inc.
SE5022T-RSkyworks Solutions Inc.IC AMP 802.11AC 5.85GHZ 16QFN
SE5017L-RSKYW0RKS
SE5108LSIGETICS
SE5050FCH
SE5018FSIGBT ModuleAz Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.