- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Adatlapokat
VI/VE-200 Family.pdfTervezési erőforrások
VI-200, VI-J00 Design Guide, Appl Manual.pdfVE-BW2-MV-B1 technológiai előírások
Vicor Corporation - VE-BW2-MV-B1 műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Vicor Corporation - VE-BW2-MV-B1 -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Vicor |
| Feszültség - kimenet 3 | - |
| Feszültség - kimenet 2 | - |
| Feszültség - kimenet 1 | 15V |
| Feszültség - Izolálás | 3 kV |
| Feszültség - bemenet (perc) | 18V |
| Feszültség - Bemenet (Max) | 36V |
| típus | Isolated Module |
| Méret / dimenzió | 4.60" L x 2.40" W x 1.07" H (116.8mm x 61.0mm x 27.1mm) |
| Sorozat | VE-200™ (150W) |
| Teljesítmény (Watt) | 150 W |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Csomagolás / tok | Full Brick |
| Csomag | Bulk |
| Üzemi hőmérséklet | -55°C ~ 85°C |
| Kimenetek száma | 1 |
| Szerelési típus | Through Hole |
| Jellemzők | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Hatékonyság | 90% |
| Áram - kimenet (max.) | 10A |
| Alaptermék száma | VE-BW2 |
| Alkalmazások | ITE (Commercial) |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | ROHS3 kompatibilis |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | Not Applicable |
| Elérje az állapotot | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Vicor Corporation VE-BW2-MV-B1.
| Termék attribútum | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | VE-BW2-MV-F1 | VE-BW2-MW-B1 | VE-BW2-MV-S | VE-BW2-MV-F4 |
| Gyártó | Vicor Corporation | Vicor Corporation | Vicor Corporation | Vicor Corporation |
| Jellemzők | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Alaptermék száma | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Feszültség - bemenet (perc) | - | - | - | - |
| Feszültség - Izolálás | - | - | - | - |
| Teljesítmény (Watt) | - | - | - | - |
| Hatékonyság | - | - | - | - |
| Kimenetek száma | - | - | - | - |
| Méret / dimenzió | - | - | - | - |
| Feszültség - kimenet 3 | - | - | - | - |
| Feszültség - kimenet 2 | - | - | - | - |
| Feszültség - kimenet 1 | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
| típus | - | - | - | - |
| Áram - kimenet (max.) | - | - | - | - |
| Feszültség - Bemenet (Max) | - | - | - | - |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Csomagolás / tok | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Alkalmazások | - | - | - | - |
Töltse le az VE-BW2-MV-B1 PDF adatlapokat és Vicor Corporation dokumentációt az VE-BW2-MV-B1 - Vicor Corporation -hez.
VE-BW2-MV-F1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 15V 150W
VE-BW2-IY-F3Vicor CorporationDC DC CONVERTER 15V 50W
VE-BW2-MW-B1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 15V 100W
VE-BW2-MW-F2Vicor CorporationDC DC CONVERTER 15V 100W
VE-BW2-IY-F4Vicor CorporationDC DC CONVERTER 15V 50W
VE-BW2-MV-F3Vicor CorporationDC DC CONVERTER 15V 150W
VE-BW2-MV-F2Vicor CorporationDC DC CONVERTER 15V 150W
VE-BW2-MWVicor CorporationDC DC CONVERTER 15V 100W
VE-BW2-IY-SVicor CorporationDC DC CONVERTER 15V 50W
VE-BW2-MV-F4Vicor CorporationDC DC CONVERTER 15V 150W
VE-BW2-MV-SVicor CorporationDC DC CONVERTER 15V 150W
VE-BW2-IX-SVicor CorporationDC DC CONVERTER 15V 75W
VE-BW2-MVVicor CorporationDC DC CONVERTER 15V 150W
VE-BW2-MW-F1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 15V 100W
VE-BW2-IY-B1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 15V 50W
VE-BW2-IY-F2Vicor CorporationDC DC CONVERTER 15V 50W
VE-BW2-IYVicor CorporationDC DC CONVERTER 15V 50W
VE-BW2-IY-F1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 15V 50WAz Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.