- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Adatlapokat
BZX79B2V4 - BZX79B75.pdfBZX79B3V0 A0G technológiai előírások
Taiwan Semiconductor Corporation - BZX79B3V0 A0G műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Taiwan Semiconductor Corporation - BZX79B3V0 A0G -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Taiwan Semiconductor |
| Feszültség - Zener (Nom) (Vz) | 3 V |
| Feszültség - Előre (Vf) (Max) @ Ha | 1.5 V @ 100 mA |
| Tolerancia | ±2% |
| Szállító eszközcsomag | DO-35 |
| Sorozat | - |
| Teljesítmény - Max | 500 mW |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Csomagolás / tok | DO-204AH, DO-35, Axial |
| Csomag | Tape & Box (TB) |
| Üzemi hőmérséklet | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Szerelési típus | Through Hole |
| Impedancia (Max) (Zzt) | 95 Ohms |
| Jelenlegi - Fordított Szivárgás @ Vr | 1 mA @ 50 V |
| Alaptermék száma | BZX79 |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | ROHS3 kompatibilis |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Elérje az állapotot | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Taiwan Semiconductor Corporation BZX79B3V0 A0G.
| Termék attribútum | ||||
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | BZX79B3V6 A0G | BZX79B3V3 A0G | BZX79B30 A0G | BZX79B3V9 A0G |
| Gyártó | Taiwan Semiconductor Corporation | Taiwan Semiconductor Corporation | Taiwan Semiconductor Corporation | Taiwan Semiconductor Corporation |
| Teljesítmény - Max | - | - | - | - |
| Tolerancia | - | - | - | - |
| Impedancia (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Csomagolás / tok | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Feszültség - Előre (Vf) (Max) @ Ha | - | - | - | - |
| Szállító eszközcsomag | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Alaptermék száma | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Feszültség - Zener (Nom) (Vz) | - | - | - | - |
| Jelenlegi - Fordított Szivárgás @ Vr | - | - | - | - |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Töltse le az BZX79B3V0 A0G PDF adatlapokat és Taiwan Semiconductor Corporation dokumentációt az BZX79B3V0 A0G - Taiwan Semiconductor Corporation -hez.
Az Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.