- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Szeretne jobb árat?
Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.
| Mennyiség | Egységár | Ext.Ár |
|---|---|---|
| 1+ | $0.83 | $0.83 |
SXT2148DC16-20.000MT technológiai előírások
Suntsu Electronics, Inc. - SXT2148DC16-20.000MT műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Suntsu Electronics, Inc. - SXT2148DC16-20.000MT -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Suntsu Electronics, Inc. |
| típus | MHz Crystal |
| Méret / dimenzió | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Értékelések | - |
| Csomagolás / tok | 4-SMD, No Lead |
| Üzemi hőmérséklet | -10°C ~ 60°C |
| Üzemmód | Fundamental |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Szerelési típus | Surface Mount |
| Kapacitás terhelés | 8pF |
| Magasság - Ülés (Max) | 0.020" (0.50mm) |
| Frekvenciatűrés | ±20ppm |
| Frekvencia-stabilitás | ±25ppm |
| Frekvencia | 20 MHz |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia) | 200 Ohms |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Suntsu Electronics, Inc. SXT2148DC16-20.000MT.
| Termék attribútum | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | SXT2148DC16-26.000MT | SXT2148DC16-24.000MT | SXT2148DC16-20.000M | SXT2148DC16-25.000MT |
| Gyártó | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. |
| Kapacitás terhelés | - | - | - | - |
| Csomagolás / tok | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Frekvenciatűrés | - | - | - | - |
| Frekvencia-stabilitás | - | - | - | - |
| Méret / dimenzió | - | - | - | - |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia) | - | - | - | - |
| Frekvencia | - | - | - | - |
| Magasság - Ülés (Max) | - | - | - | - |
| Üzemmód | - | - | - | - |
| típus | - | - | - | - |
| Értékelések | - | - | - | - |
SXT2148DC16-26.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
SXT2148DC07-40.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
SXT2148DC07-48.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
SXT2148DC16-24.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
SXT2148DC16-16.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
SXT2148DC16-24.576MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 24.5760MHZ 8PF SMD
SXT2148DC07-38.400MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD
SXT2148DC16-25.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMDAz Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.