- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Adatlapokat
Edgecards .156 in Datasheet.pdfKörnyezeti információk
Sullins Connector Solutions REACH.pdfSzeretne jobb árat?
Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.
| Mennyiség | Egységár | Ext.Ár |
|---|---|---|
| 1+ | $4.655 | $4.66 |
EBM15DRTH technológiai előírások
Sullins Connector Solutions - EBM15DRTH műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Sullins Connector Solutions - EBM15DRTH -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Sullins Connector Solutions |
| befejezés | Solder |
| Sorozat | - |
| Olvassa el | Dual |
| Hangmagasság | 0.156" (3.96mm) |
| Csomag | Tray |
| Üzemi hőmérséklet | -65°C ~ 125°C |
| Sorok száma | 2 |
| Pozíciók száma / öböl / sor | 15 |
| Pozíciók száma | 30 |
| Szerelési típus | Through Hole |
| Anyag - Szigetelés | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| nem | Female |
| Karima funkció | Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia |
| Jellemzők | - |
| Kapcsolat típusa | Full Bellows |
| Érintkezési anyag | Phosphor Bronze |
| Lépjen kapcsolatba Finom Vastagsággal | 10.0µin (0.25µm) |
| Kapcsolatfelvétel | Gold |
| Szín | Blue |
| Kártyatípus | Non Specified - Dual Edge |
| Kártya vastagsága | 0.062" (1.57mm) |
| Alaptermék száma | EBM15 |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | ROHS3 kompatibilis |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | Not Applicable |
| Elérje az állapotot | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Sullins Connector Solutions EBM15DRTH.
| Termék attribútum | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | EBM15DRTH-S13 | EBM15DRTN | EBM15DRTF | EBM15DRTI-S13 |
| Gyártó | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Szín | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
| befejezés | - | - | - | - |
| Lépjen kapcsolatba Finom Vastagsággal | - | - | - | - |
| Kártya vastagsága | - | - | - | - |
| Kártyatípus | - | - | - | - |
| Kapcsolatfelvétel | - | - | - | - |
| nem | - | - | - | - |
| Sorok száma | - | - | - | - |
| Hangmagasság | - | - | - | - |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Olvassa el | - | - | - | - |
| Jellemzők | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Érintkezési anyag | - | - | - | - |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kapcsolat típusa | - | - | - | - |
| Pozíciók száma | - | - | - | - |
| Alaptermék száma | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Anyag - Szigetelés | - | - | - | - |
| Pozíciók száma / öböl / sor | - | - | - | - |
| Karima funkció | - | - | - | - |
Töltse le az EBM15DRTH PDF adatlapokat és Sullins Connector Solutions dokumentációt az EBM15DRTH - Sullins Connector Solutions -hez.
EBM15DRTNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
EBM15DRUHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
EBM15DRTFSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
EBM15DRTI-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
EBM15DRTN-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
EBM15DRST-S273Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
EBM15DRSTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
EBM15DRUISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
EBM15DRUNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
EBM15DRTSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
EBM15DRST-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
EBM15DRTF-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
EBM15DRSN-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
EBM15DRTISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
EBM15DRSSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
EBM15DRST-S664Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
EBM15DRSN-S664Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
EBM15DRTH-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156Az Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.