- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Adatlapokat
SiT1618.pdfSzeretne jobb árat?
Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.
| Mennyiség | Egységár | Ext.Ár |
|---|---|---|
| 1+ | $0.642 | $0.64 |
SIT1618AE-23-33E-12.000000D technológiai előírások
SiTime - SIT1618AE-23-33E-12.000000D műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az SiTime - SIT1618AE-23-33E-12.000000D -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | SiTime |
| Feszültségellátás | 3.3V |
| típus | XO (Standard) |
| Méret / dimenzió | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Sorozat | SiT1618 |
| Értékelések | - |
| Csomagolás | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok | 4-SMD, No Lead |
| kibocsátás | LVCMOS, LVTTL |
| Üzemi hőmérséklet | -40°C ~ 105°C |
| Szerelési típus | Surface Mount |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ólommentes állapot / RoHS állapot | Lead free / RoHS Compliant |
| Magasság - Ülés (Max) | 0.032" (0.80mm) |
| Funkció | Enable/Disable |
| Frekvencia-stabilitás | ±50ppm |
| Frekvencia | 12MHz |
| Részletes leírás | 12MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead |
| Áram - táplálás (max.) | 4.7mA |
| Áram - ellátás (letiltás) (Max) | 4.5mA |
| Base rezonátor | MEMS |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | Ólommentes / RoHS megfelelő |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az SiTime SIT1618AE-23-33E-12.000000D.
| Termék attribútum | ||||
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | SIT1618AE-23-33E-25.000000D | SIT1618AE-23-33E-24.000000D | SIT1618AE-23-33E-12.000000E | SIT1618AE-23-33E-12.000000 |
| Gyártó | SiTime | SiTime | SiTime | SiTime |
| Méret / dimenzió | - | - | - | - |
| Értékelések | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Részletes leírás | - | - | - | - |
| Ólommentes állapot / RoHS állapot | - | - | - | - |
| Áram - ellátás (letiltás) (Max) | - | - | - | - |
| Frekvencia-stabilitás | - | - | - | - |
| típus | - | - | - | - |
| Feszültségellátás | - | - | - | - |
| Magasság - Ülés (Max) | - | - | - | - |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | - | - | - | - |
| Csomagolás | - | - | - | - |
| Áram - táplálás (max.) | - | - | - | - |
| kibocsátás | - | - | - | - |
| Funkció | - | - | - | - |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Csomagolás / tok | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Base rezonátor | - | - | - | - |
| Frekvencia | - | - | - | - |
Töltse le az SIT1618AE-23-33E-12.000000D PDF adatlapokat és SiTime dokumentációt az SIT1618AE-23-33E-12.000000D - SiTime -hez.
Az Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.