- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Adatlapokat
CPS Series Datasheet.pdfCPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1026-S technológiai előírások
SCHURTER Inc. - CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1026-S műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az SCHURTER Inc. - CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1026-S -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Schurter |
| Tápfeszültség - DC | 60 V |
| Feszültségosztály - AC | 42 V |
| típus | Capacitive, Illuminated |
| Kiválasztási stílus | Wire Leads |
| Kapcsoló funkció | On-Mom |
| Sorozat | CPS |
| Panel kivágási méretek | Circular - 16.10mm Dia |
| Csomag | Bulk |
| Üzemi hőmérséklet | -40°C ~ 60°C |
| Szerelési típus | Panel Mount, Front |
| Mechanikai élet | - |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Behatolásvédelem | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Megvilágítási feszültség (névleges) | 5 ~ 28 VDC |
| Megvilágítási típus, szín | LED, Blue/Cyan |
| Jellemzők | Ceramic Actuator, Finger Guide |
| Elektromos élet | - |
| Jelenlegi besorolás (erősítők) | 100mA (AC/DC) |
| Szín - működtető / sapka | Clear (White Filter/Diffuser) |
| Áramkör | SPST-NC |
| Alaptermék száma | CPS16-NC |
| Működtető típus | Round, Button, Flush |
| Működtető jelölés | Z |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | ROHS3 kompatibilis |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | Vendor Undefined |
| Elérje az állapotot | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9031 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az SCHURTER Inc. CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1026-S.
| Termék attribútum | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1028-S | CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1029-S | CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1020-S | CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1022-S |
| Gyártó | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. |
| Működtető jelölés | - | - | - | - |
| Jellemzők | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tápfeszültség - DC | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Szín - működtető / sapka | - | - | - | - |
| Jelenlegi besorolás (erősítők) | - | - | - | - |
| Megvilágítási típus, szín | - | - | - | - |
| típus | - | - | - | - |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Áramkör | - | - | - | - |
| Alaptermék száma | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Elektromos élet | - | - | - | - |
| Mechanikai élet | - | - | - | - |
| Behatolásvédelem | - | - | - | - |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Feszültségosztály - AC | - | - | - | - |
| Működtető típus | - | - | - | - |
| Kapcsoló funkció | - | - | - | - |
| Kiválasztási stílus | - | - | - | - |
| Panel kivágási méretek | - | - | - | - |
| Megvilágítási feszültség (névleges) | - | - | - | - |
Töltse le az CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1026-S PDF adatlapokat és SCHURTER Inc. dokumentációt az CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1026-S - SCHURTER Inc. -hez.
CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1025-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1035-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1034-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1027-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1019-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1031-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1029-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1021-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1030-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1020-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1028-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1018-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1023-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1024-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1032-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1033-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1022-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0BCVAR-W1017-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42VAz Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.