- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Szeretne jobb árat?
Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.
| Mennyiség | Egységár | Ext.Ár |
|---|---|---|
| 1+ | $4.49 | $4.49 |
ZW-14-12-S-S-300-430 technológiai előírások
Samtec Inc. - ZW-14-12-S-S-300-430 műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Samtec Inc. - ZW-14-12-S-S-300-430 -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Samtec, Inc. |
| befejezés | Solder |
| Sorozat | Flex Stack, ZW |
| Sor elosztása | - |
| Hangmagasság | 0.100" (2.54mm) |
| Csomag | Bulk |
| Sorok száma | 1 |
| Pozíciók száma | 14 |
| Szerelési típus | Through Hole |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Hossza - hátul | 0.430" (10.922mm) |
| Hossz - Stack Height | 0.300" (7.620mm) |
| Hossz - Post (párzás) | 0.300" (7.620mm) |
| Hosszúság - Átfogó pólus | 1.030" (26.162mm) |
| Érintkezési felület Vastagság - Post (párzás) | 30.0µin (0.76µm) |
| Kapcsolatfelvétel - Post (Párosítás) | Gold |
| Szín | Black |
| Alaptermék száma | ZW-14-12 |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | ROHS3 kompatibilis |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Samtec Inc. ZW-14-12-S-S-300-430.
| Termék attribútum | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | ZW-14-12-S-S-500-430 | ZW-14-12-S-S-400-130 | ZW-14-12-S-S-600-130 | ZW-14-12-S-S-400-130-LL |
| Gyártó | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Kapcsolatfelvétel - Post (Párosítás) | - | - | - | - |
| Alaptermék száma | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Szín | - | - | - | - |
| Pozíciók száma | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Érintkezési felület Vastagság - Post (párzás) | - | - | - | - |
| Sor elosztása | - | - | - | - |
| befejezés | - | - | - | - |
| Hosszúság - Átfogó pólus | - | - | - | - |
| Sorok száma | - | - | - | - |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Hossz - Stack Height | - | - | - | - |
| Hossza - hátul | - | - | - | - |
| Hangmagasság | - | - | - | - |
| Hossz - Post (párzás) | - | - | - | - |
Töltse le az ZW-14-12-S-S-300-430 PDF adatlapokat és Samtec Inc. dokumentációt az ZW-14-12-S-S-300-430 - Samtec Inc. -hez.
ZW-14-12-S-S-400-130-LLSamtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-T-S-250-140Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-S-400-130Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-S-500-150Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-S-550-120Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-S-S-600-130Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-D-688-125Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 28POS
ZW-14-12-L-S-665-140Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-S-S-665-140Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-S-S-400-130Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-S-S-500-430Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-D-500-100Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 28POS
ZW-14-12-T-S-375-400Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-S-590-110Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-T-D-385-325Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 28POS
ZW-14-12-S-S-500-100-LLSamtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-S-400-130-LLSamtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POSAz Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.