- Bran***Lewis
- 2026/05/11
MTMM-130-12-T-D-200 technológiai előírások
Samtec Inc. - MTMM-130-12-T-D-200 műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Samtec Inc. - MTMM-130-12-T-D-200 -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Samtec, Inc. |
| Feszültségértékelés | - |
| befejezés | Solder |
| Stílus | Board to Board or Cable |
| shrouding | Unshrouded |
| Sorozat | MTMM |
| Sor elosztás - párzás | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch - párzás | 0.079" (2.00mm) |
| Csomag | Bulk |
| Átfogó érintkezési hossz | 0.614" (15.60mm) |
| Üzemi hőmérséklet | -55°C ~ 105°C |
| Sorok száma | 2 |
| Betöltett pozíciók száma | All |
| Pozíciók száma | 60 |
| Szerelési típus | Through Hole |
| Anyag gyúlékonysági besorolása | UL94 V-0 |
| Párosított rakodóhegyek | - |
| Szigetelőanyag | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Szigetelési magasság | 0.059" (1.50mm) |
| Szigetelési szín | Black |
| Behatolásvédelem | - |
| Jellemzők | - |
| Rögzítési típus | Push-Pull |
| Jelenlegi besorolás (erősítők) | 3A |
| Kapcsolat típusa | Male Pin |
| Érintse meg az alakot | Square |
| Érintkezési anyag | Phosphor Bronze |
| Érintkezési hossz - párzás | 0.200" (5.08mm) |
| Kapcsolatfelvétel Vastagság - Post | - |
| Kapcsolatfényezés Vastagság - Párosítás | - |
| Kapcsolatfelvétel - Post | Tin |
| Kapcsolatfelvétel - párzás | Tin |
| Csatlakozó típusa | Header, Cuttable |
| Alaptermék száma | MTMM-130 |
| Alkalmazások | - |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | ROHS3 kompatibilis |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Samtec Inc. MTMM-130-12-T-D-200.
| Termék attribútum | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | MTMM-130-12-T-D-000 | MTMM-130-12-T-D-070 | MTMM-130-12-SM-D-030 | MTMM-130-12-T-Q-070 |
| Gyártó | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Stílus | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Anyag gyúlékonysági besorolása | - | - | - | - |
| Érintse meg az alakot | - | - | - | - |
| Jelenlegi besorolás (erősítők) | - | - | - | - |
| Kapcsolatfényezés Vastagság - Párosítás | - | - | - | - |
| shrouding | - | - | - | - |
| Kapcsolat típusa | - | - | - | - |
| Szigetelőanyag | - | - | - | - |
| Betöltett pozíciók száma | - | - | - | - |
| Átfogó érintkezési hossz | - | - | - | - |
| Feszültségértékelés | - | - | - | - |
| Csatlakozó típusa | - | - | - | - |
| Rögzítési típus | - | - | - | - |
| Szigetelési magasság | - | - | - | - |
| Érintkezési anyag | - | - | - | - |
| Sorok száma | - | - | - | - |
| Alaptermék száma | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Szigetelési szín | - | - | - | - |
| Jellemzők | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Alkalmazások | - | - | - | - |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pozíciók száma | - | - | - | - |
| befejezés | - | - | - | - |
| Pitch - párzás | - | - | - | - |
| Párosított rakodóhegyek | - | - | - | - |
| Kapcsolatfelvétel - Post | - | - | - | - |
| Kapcsolatfelvétel - párzás | - | - | - | - |
| Sor elosztás - párzás | - | - | - | - |
| Kapcsolatfelvétel Vastagság - Post | - | - | - | - |
| Behatolásvédelem | - | - | - | - |
| Érintkezési hossz - párzás | - | - | - | - |
MTMM-130-12-S-Q-525Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-130-13-F-D-330Samtec Inc.CONN HEADER VERT 60POS 2MM
MTMM-130-12-SM-D-030Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-130-12-T-Q-070Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-130-12-T-S-070Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-130-12-S-Q-005Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-130-12-S-Q-460Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-130-13-F-Q-325-002Samtec Inc.CONN HEADER VERT 120POS 2MM
MTMM-130-12-S-Q-425Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-130-13-F-Q-472Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-130-12-T-D-000Samtec Inc.CONN HEADER VERT 60POS 2MM
MTMM-130-13-F-Q-260Samtec Inc.CONN HEADER VERT 120POS 2MM
MTMM-130-12-S-Q-445Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-130-12-T-D-225Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-130-13-F-Q-330Samtec Inc.CONN HEADER VERT 120POS 2MM
MTMM-130-12-T-D-070Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-130-13-F-D-455Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-130-12-S-Q-300Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIPAz Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.