- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Szeretne jobb árat?
Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.
| Mennyiség | Egységár | Ext.Ár |
|---|---|---|
| 1+ | $10.261 | $10.26 |
HW-20-20-G-D-519-SM technológiai előírások
Samtec Inc. - HW-20-20-G-D-519-SM műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Samtec Inc. - HW-20-20-G-D-519-SM -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Samtec, Inc. |
| befejezés | Solder |
| Sorozat | Flex Stack, HW |
| Sor elosztása | 0.100" (2.54mm) |
| Hangmagasság | 0.100" (2.54mm) |
| Csomag | Tube |
| Sorok száma | 2 |
| Pozíciók száma | 40 |
| Szerelési típus | Surface Mount |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Hossza - hátul | - |
| Hossz - Stack Height | 0.519" (13.183mm) |
| Hossz - Post (párzás) | 0.546" (13.868mm) |
| Hosszúság - Átfogó pólus | 1.065" (27.051mm) |
| Érintkezési felület Vastagság - Post (párzás) | 10.0µin (0.25µm) |
| Kapcsolatfelvétel - Post (Párosítás) | Gold |
| Szín | Black |
| Alaptermék száma | HW-20-20 |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | ROHS3 kompatibilis |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Samtec Inc. HW-20-20-G-D-519-SM.
| Termék attribútum | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | HW-20-20-G-D-310-SM | HW-20-20-G-D-415-SM-020 | HW-20-20-G-D-575-SM | HW-20-20-G-D-325-SM |
| Gyártó | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Hossz - Post (párzás) | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Hossza - hátul | - | - | - | - |
| Kapcsolatfelvétel - Post (Párosítás) | - | - | - | - |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pozíciók száma | - | - | - | - |
| Hossz - Stack Height | - | - | - | - |
| Sor elosztása | - | - | - | - |
| Érintkezési felület Vastagság - Post (párzás) | - | - | - | - |
| Alaptermék száma | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Hangmagasság | - | - | - | - |
| befejezés | - | - | - | - |
| Sorok száma | - | - | - | - |
| Szín | - | - | - | - |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Hosszúság - Átfogó pólus | - | - | - | - |
Töltse le az HW-20-20-G-D-519-SM PDF adatlapokat és Samtec Inc. dokumentációt az HW-20-20-G-D-519-SM - Samtec Inc. -hez.
HW-20-20-G-D-475-SMSamtec Inc.CONN HDR 40POS 0.1 STACK SMD
HW-20-20-G-D-460-094Samtec Inc.CONN HDR 40POS 0.1 STACK T/H
HW-20-20-G-D-515-105Samtec Inc.CONN HDR 40POS 0.1 STACK T/H
HW-20-20-G-D-350-SMSamtec Inc.CONN HDR 40POS 0.1 STACK SMD
HW-20-20-G-D-415-SM-020Samtec Inc.CONN HDR 40POS 0.1 STACK SMD
HW-20-20-G-D-709-SMSamtec Inc.CONN HDR 40POS 0.1 STACK SMD
HW-20-20-G-D-375-SMSamtec Inc.CONN HDR 40POS 0.1 STACK SMD
HW-20-20-G-D-675-SMSamtec Inc.CONN HDR 40POS 0.1 STACK SMD
HW-20-20-G-D-741-SMSamtec Inc.CONN HDR 40POS 0.1 STACK SMD
HW-20-20-G-D-575-SMSamtec Inc.CONN HDR 40POS 0.1 STACK SMD
HW-20-20-G-D-310-SMSamtec Inc.CONN HDR 40POS 0.1 STACK SMD
HW-20-20-G-D-325-SMSamtec Inc.CONN HDR 40POS 0.1 STACK SMD
HW-20-20-G-D-700-SMSamtec Inc.CONN HDR 40POS 0.1 STACK SMD
HW-20-20-G-D-701-105Samtec Inc.CONN HDR 40POS 0.1 STACK T/H
HW-20-20-G-D-600-SM-ASamtec Inc.CONN HDR 40POS 0.1 STACK SMD
HW-20-20-G-D-515-300Samtec Inc.CONN HDR 40POS 0.1 STACK T/H
HW-20-20-G-D-748-SMSamtec Inc.CONN HDR 40POS 0.1 STACK SMD
HW-20-20-G-D-600-450Samtec Inc.CONN HDR 40POS 0.1 STACK T/HAz Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.