- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Szeretne jobb árat?
Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.
| Mennyiség | Egységár | Ext.Ár |
|---|---|---|
| 1+ | $4.09 | $4.09 |
HTSS-107-02-G-D technológiai előírások
Samtec Inc. - HTSS-107-02-G-D műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Samtec Inc. - HTSS-107-02-G-D -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Samtec, Inc. |
| Feszültségértékelés | - |
| befejezés | Solder |
| Stílus | Board to Board or Cable |
| shrouding | Shrouded - 4 Wall |
| Sorozat | Flex Stack, HTSS |
| Sor elosztás - párzás | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - párzás | 0.100" (2.54mm) |
| Csomag | Bulk |
| Átfogó érintkezési hossz | 0.530" (13.46mm) |
| Üzemi hőmérséklet | -55°C ~ 125°C |
| Sorok száma | 2 |
| Betöltett pozíciók száma | All |
| Pozíciók száma | 14 |
| Szerelési típus | Through Hole |
| Anyag gyúlékonysági besorolása | UL94 V-0 |
| Párosított rakodóhegyek | - |
| Szigetelőanyag | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Szigetelési magasság | 0.350" (8.89mm) |
| Szigetelési szín | Natural |
| Behatolásvédelem | - |
| Jellemzők | Keying Slot |
| Rögzítési típus | Push-Pull |
| Jelenlegi besorolás (erősítők) | - |
| Kapcsolat típusa | Male Pin |
| Érintse meg az alakot | Square |
| Érintkezési anyag | Phosphor Bronze |
| Kapcsolatfelvétel hossza - Post | 0.165" (4.19mm) |
| Érintkezési hossz - párzás | 0.250" (6.35mm) |
| Kapcsolatfelvétel Vastagság - Post | 3.00µin (0.076µm) |
| Kapcsolatfényezés Vastagság - Párosítás | 10.0µin (0.25µm) |
| Kapcsolatfelvétel - Post | Gold |
| Kapcsolatfelvétel - párzás | Gold |
| Csatlakozó típusa | Header |
| Alaptermék száma | HTSS-107 |
| Alkalmazások | - |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | ROHS3 kompatibilis |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Samtec Inc. HTSS-107-02-G-D.
| Termék attribútum | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | HTSS-107-02-SM-D | HTSS-107-02-S-D | HTSS-107-02-T-DV | HTSS-107-02-SS-D |
| Gyártó | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Pozíciók száma | - | - | - | - |
| Sor elosztás - párzás | - | - | - | - |
| befejezés | - | - | - | - |
| Szigetelési szín | - | - | - | - |
| Behatolásvédelem | - | - | - | - |
| Átfogó érintkezési hossz | - | - | - | - |
| Szigetelőanyag | - | - | - | - |
| Jellemzők | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Rögzítési típus | - | - | - | - |
| Stílus | - | - | - | - |
| Jelenlegi besorolás (erősítők) | - | - | - | - |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kapcsolatfényezés Vastagság - Párosítás | - | - | - | - |
| Anyag gyúlékonysági besorolása | - | - | - | - |
| Alaptermék száma | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Érintse meg az alakot | - | - | - | - |
| Csatlakozó típusa | - | - | - | - |
| Kapcsolatfelvétel Vastagság - Post | - | - | - | - |
| Pitch - párzás | - | - | - | - |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kapcsolatfelvétel - Post | - | - | - | - |
| Alkalmazások | - | - | - | - |
| Sorok száma | - | - | - | - |
| Kapcsolat típusa | - | - | - | - |
| Párosított rakodóhegyek | - | - | - | - |
| Kapcsolatfelvétel - párzás | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Érintkezési anyag | - | - | - | - |
| Kapcsolatfelvétel hossza - Post | - | - | - | - |
| Betöltett pozíciók száma | - | - | - | - |
| Szigetelési magasság | - | - | - | - |
| Feszültségértékelés | - | - | - | - |
| Érintkezési hossz - párzás | - | - | - | - |
| shrouding | - | - | - | - |
HTSS-107-02-S-DSamtec Inc.CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
HTSS-107-02-F-DSamtec Inc.CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
HTSS-107-01-TM-DVSamtec Inc.CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM
HTSS-107-02-T-DVSamtec Inc.CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM
HTSS-107-01-T-DV-P-TRSamtec Inc.CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM
HTSS-107-01-TM-DV-01-P-TRSamtec Inc.CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM
HTSS-107-02-SS-DSamtec Inc.CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
HTSS-107-02-S-DVSamtec Inc.CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM
HTSS-107-02-L-DSamtec Inc.CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
HTSS-107-02-H-DSamtec Inc.CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
HTSS-107-02-L-DVSamtec Inc.CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM
HTSS-107-01-TM-DV-12Samtec Inc.CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM
HTSS-107-01-TM-DV-P-TRSamtec Inc.CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM
HTSS-107-01-T-DV-TRSamtec Inc.CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM
HTSS-107-01-TM-DV-01Samtec Inc.CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM
HTSS-107-02-T-DSamtec Inc.CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
HTSS-107-01-T-DV-PSamtec Inc.CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM
HTSS-107-02-SM-DSamtec Inc.CONN HEADER VERT 14POS 2.54MMAz Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.