- Bran***Lewis
- 2026/05/11
DW-04-19-T-S-985 technológiai előírások
Samtec Inc. - DW-04-19-T-S-985 műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Samtec Inc. - DW-04-19-T-S-985 -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Samtec, Inc. |
| befejezés | Solder |
| Sorozat | Flex Stack, DW |
| Sor elosztása | - |
| Hangmagasság | 0.100' (2.54mm) |
| Csomag | Bulk |
| Sorok száma | 1 |
| Pozíciók száma | 4 |
| Szerelési típus | Through Hole |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Hossza - hátul | 0.110' (2.794mm) |
| Hossz - Stack Height | 0.985' (25.019mm) |
| Hossz - Post (párzás) | 0.235' (5.969mm) |
| Hosszúság - Átfogó pólus | 1.330' (33.782mm) |
| Érintkezési felület Vastagság - Post (párzás) | - |
| Kapcsolatfelvétel - Post (Párosítás) | Tin |
| Szín | Black |
| Alaptermék száma | DW-04-19 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Samtec Inc. DW-04-19-T-S-985.
| Termék attribútum | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | DW-04-19-T-S-895 | DW-04-19-T-S-885 | DW-04-19-T-S-975-002 | DW-04-19-T-S-785 |
| Gyártó | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec, Inc. | Samtec Inc. |
| Szín | - | - | - | - |
| Pozíciók száma | - | - | - | - |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Alaptermék száma | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Hossz - Stack Height | - | - | - | - |
| Hosszúság - Átfogó pólus | - | - | - | - |
| Sorok száma | - | - | - | - |
| Hangmagasság | - | - | - | - |
| Kapcsolatfelvétel - Post (Párosítás) | - | - | - | - |
| Hossz - Post (párzás) | - | - | - | - |
| befejezés | - | - | - | - |
| Sor elosztása | - | - | - | - |
| Hossza - hátul | - | - | - | - |
| Érintkezési felület Vastagság - Post (párzás) | - | - | - | - |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Töltse le az DW-04-19-T-S-985 PDF adatlapokat és Samtec Inc. dokumentációt az DW-04-19-T-S-985 - Samtec Inc. -hez.
DW-04-19-T-S-1150Samtec Inc.CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H TIN
DW-04-19-T-S-860Samtec Inc.CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H TIN
DW-04-19-T-T-450Samtec Inc.CONN HDR 12POS 0.1 STACK T/H TIN
DW-04-19-T-S-885Samtec Inc.CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H TIN
DW-04-20-F-D-728-LLSamtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-04-19-T-S-995Samtec Inc.CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H TIN
DW-04-20-F-D-728Samtec Inc.CONN HDR 8POS 0.1 STACK T/H GOLD
DW-04-19-T-S-860-LLSamtec Inc.CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H TIN
DW-04-19-TM-D-1100Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-04-20-F-D-390Samtec Inc.CONN HDR 8POS 0.1 STACK T/H GOLD
DW-04-20-F-D-630Samtec Inc.CONN HDR 8POS 0.1 STACK T/H GOLD
DW-04-19-T-T-200Samtec Inc.CONN HDR 12POS 0.1 STACK T/H TIN
DW-04-19-T-S-910Samtec Inc.CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H TIN
DW-04-19-T-T-400Samtec Inc.CONN HDR 12POS 0.1 STACK T/H TIN
DW-04-19-T-S-785Samtec Inc.CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H TIN
DW-04-19-T-S-1124Samtec Inc.CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H TIN
DW-04-19-T-S-975-002Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-04-19-T-S-895Samtec Inc.CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H TINAz Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.