- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Adatlapokat
SE Series.pdfEEC-SE0H223 technológiai előírások
Panasonic Electronic Components - EEC-SE0H223 műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Panasonic Electronic Components - EEC-SE0H223 -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Panasonic |
| Feszültség - névleges | 5.5 V |
| Tolerancia | -20%, +80% |
| befejezés | PC Pins |
| Méret / dimenzió | 0.213" Dia (5.40mm) |
| Sorozat | SE |
| Csomagolás / tok | Axial, Can - Vertical |
| Csomag | Tape & Box (TB) |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Üzemi hőmérséklet | -25°C ~ 70°C |
| Szerelési típus | Through Hole |
| Élettartam @ Hőm. | 1000 Hrs @ 70°C |
| Ólomtartomány | 0.197" (5.00mm) |
| Magasság - Ülés (Max) | 0.528" (13.40mm) |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia) | 150Ohm @ 1kHz |
| Kapacitancia | 22 mF |
| Alaptermék száma | EEC-SE |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Elérje az állapotot | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0020 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Panasonic Electronic Components EEC-SE0H223.
| Termék attribútum | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | EEC-SE0H224N | EEC-SE0H224 | EEC-SE0H473 | EEC-SE0H104 |
| Gyártó | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components |
| Méret / dimenzió | - | - | - | - |
| Kapacitancia | - | - | - | - |
| Ólomtartomány | - | - | - | - |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Feszültség - névleges | - | - | - | - |
| Tolerancia | - | - | - | - |
| Csomagolás / tok | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Magasság - Ülés (Max) | - | - | - | - |
| Alaptermék száma | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia) | - | - | - | - |
| befejezés | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Élettartam @ Hőm. | - | - | - | - |
Töltse le az EEC-SE0H223 PDF adatlapokat és Panasonic Electronic Components dokumentációt az EEC-SE0H223 - Panasonic Electronic Components -hez.
EEC-S5R5V105APanasonic Electronic ComponentsCAP 1F -20% +80% 5.5V T/H
EEC.1B.310.CLNLEMOCONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR
EEC-SE0H224Panasonic Electronic ComponentsCAP 220MF -20% +80% 5.5V T/H
EEC.1B.305.CYMLEMOCONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP
EEC.0B.309.CLLLEMOCONN FRONT NUT RECEPTACLE 9PIN
EEC.0B.305.CLLLEMOCONN RCPT FMALE 5P GOLD SLDR CUP
EEC-S5R5V474NPanasonic Electronic ComponentsCAP 470MF -20% +80% 5.5V T/H
EEC-SE0H104Panasonic Electronic ComponentsCAP 100MF -20% +80% 5.5V T/H
EEC-S5R5V474APanasonic Electronic ComponentsCAP 470MF -20% 200% 5.5V T/H
EEC.0B.200.LCLEMOCONN INSERT SHELL RCPT PNL MNT
EEC.0B.304.CLLLEMOCONN RCPT FMALE 4P GOLD SLDR CUP
EEC-S5R5V155NPanasonic Electronic ComponentsCAP 1.5F -20% +80% 5.5V T/H
EEC-SE0H473Panasonic Electronic ComponentsCAP 47MF -20% +80% 5.5V T/H
EEC-S5R5V155APanasonic Electronic ComponentsCAP 1.5F -20% +80% 5.5V T/HAz Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.