- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN tervezés/specifikáció
Memory 24-May-2022.pdfPCN csomagolás
Standard Pkg Label Chg 20/Feb/2019.pdfMT53D1024M32D4DT-046 AAT ES:D TR technológiai előírások
Micron Technology Inc. - MT53D1024M32D4DT-046 AAT ES:D TR műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Micron Technology Inc. - MT53D1024M32D4DT-046 AAT ES:D TR -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Micron Technology |
| Write Cycle Time - Szó, oldal | - |
| Feszültségellátás | 1.1V |
| Technológia | SDRAM - Mobile LPDDR4 |
| Szállító eszközcsomag | 200-VFBGA (10x14.5) |
| Sorozat | Automotive, AEC-Q100 |
| Csomagolás / tok | 200-VFBGA |
| Csomag | Tape & Reel (TR) |
| Üzemi hőmérséklet | -40°C ~ 105°C (TC) |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Szerelési típus | Surface Mount |
| Memória típusa | Volatile |
| Memória mérete | 32Gbit |
| Memóriakiszervezet | 1G x 32 |
| Memória interfész | - |
| Memória formátum | DRAM |
| Órafrekvencia | 2.133 GHz |
| Alaptermék száma | MT53D1024 |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Elérje az állapotot | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.32.0036 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Micron Technology Inc. MT53D1024M32D4DT-046 AAT ES:D TR.
| Termék attribútum | ||||
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | MT53D1024M32D4DT-046 AAT ES:D | MT53D1024M32D4DT-046 AAT:D TR | MT53D1024M32D4DT-046 AUT:D TR | MT53D1024M32D4DT-046 AIT:D TR |
| Gyártó | Micron Technology Inc. | Micron Technology Inc. | Micron Technology Inc. | Micron Technology Inc. |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Órafrekvencia | - | - | - | - |
| Memóriakiszervezet | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Memória formátum | - | - | - | - |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Memória típusa | - | - | - | - |
| Feszültségellátás | - | - | - | - |
| Szállító eszközcsomag | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Write Cycle Time - Szó, oldal | - | - | - | - |
| Memória interfész | - | - | - | - |
| Alaptermék száma | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Memória mérete | - | - | - | - |
| Csomagolás / tok | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Technológia | - | - | - | - |
Töltse le az MT53D1024M32D4DT-046 AAT ES:D TR PDF adatlapokat és Micron Technology Inc. dokumentációt az MT53D1024M32D4DT-046 AAT ES:D TR - Micron Technology Inc. -hez.
MT53D1024M32D4BD-053 WTES:DMicron Technology
MT53D1024M32D4BD-053 WT:D TRMicron Technology Inc.IC DRAM 32GBIT 1.866GHZ FBGA
MT53D1024M32D4BD-046 WT:DMicron Technology Inc.IC DRAM 32G 2133MHZ FBGA
MT53D1024M32D4DT-046 AITDMicron Technology
MT53D1024M32D4BD-053 WT ES:D TRMicron Technology Inc.IC DRAM 32GBIT 1.866GHZ FBGA
MT53D1024M32D4BD-053 WT:DMicron Technology Inc.IC DRAM 32GBIT 1.866GHZ FBGA
MT53D1024M32D4DT-046Micron
MT53D1024M32D4BD-053 WT ES:DMicron Technology Inc.IC DRAM 32GBIT 1.866GHZ FBGA
MT53D1024M32D4BD-046 WT:D TRMicron Technology Inc.IC DRAM 32G 2133MHZ FBGAAz Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.