- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Adatlapokat
PIC16C7x.pdfHibajegyzék
PIC16C76 Revision A Errata.pdfPCN összeszerelés/Origin
SOIC-28L Palladium Coated Copper 29/Aug/2013.pdfSzeretne jobb árat?
Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.
| Mennyiség | Egységár | Ext.Ár |
|---|---|---|
| 1+ | $9.198 | $9.20 |
PIC16C76-20/SO technológiai előírások
Microchip Technology - PIC16C76-20/SO műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Microchip Technology - PIC16C76-20/SO -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Microchip Technology |
| Feszültségellátás (Vcc / Vdd) | 4V ~ 6V |
| Szállító eszközcsomag | 28-SOIC |
| Sebesség | 20MHz |
| Sorozat | PIC® 16C |
| RAM mérete | 368 x 8 |
| Program memóriatípus | OTP |
| Program memória mérete | 14KB (8K x 14) |
| perifériák | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Csomagolás / tok | 28-SOIC (0.295', 7.50mm Width) |
| Csomag | Tube |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Oszcillátor típus | External |
| Üzemi hőmérséklet | 0°C ~ 70°C (TA) |
| I / O szám | 22 |
| Szerelési típus | Surface Mount |
| EEPROM mérete | - |
| Adatátalakítók | A/D 5x8b |
| Magméret | 8-Bit |
| Core processzor | PIC |
| Kapcsolódás | I²C, SPI, UART/USART |
| Alaptermék száma | PIC16C76 |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | ROHS3 kompatibilis |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Elérje az állapotot | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Microchip Technology PIC16C76-20/SO.
| Termék attribútum | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | PIC16C76-20E/SO | PIC16C76-20I/SO | PIC16C76-04I/SO | PIC16C76-10E/SO |
| Gyártó | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| EEPROM mérete | - | - | - | - |
| perifériák | - | - | - | - |
| Csomagolás / tok | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Program memória mérete | - | - | - | - |
| Magméret | - | - | - | - |
| Szállító eszközcsomag | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| RAM mérete | - | - | - | - |
| I / O szám | - | - | - | - |
| Kapcsolódás | - | - | - | - |
| Oszcillátor típus | - | - | - | - |
| Alaptermék száma | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Sebesség | - | - | - | - |
| Feszültségellátás (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Core processzor | - | - | - | - |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Adatátalakítók | - | - | - | - |
| Program memóriatípus | - | - | - | - |
Töltse le az PIC16C76-20/SO PDF adatlapokat és Microchip Technology dokumentációt az PIC16C76-20/SO - Microchip Technology -hez.
PIC16C76-04I/SPMicrochip
PIC16C765-I/LMicrochip TechnologyIC MCU 8BIT 14KB OTP 44PLCC
PIC16C76-10I/SPMicrochip
PIC16C76-20/SPMicrochip TechnologyIC MCU 8BIT 14KB OTP 28SPDIP
PIC16C765-I/PMicrochip
PIC16C76-04E/SPMicrochip TechnologyIC MCU 8BIT 14KB OTP 28SPDIP
PIC16C76-20I/SPMicrochip
PIC16C76-10/SOMicrochip TechnologyIC MCU 8BIT 14KB OTP 28SOIC
PIC16C76-20E/SOMicrochip TechnologyIC MCU 8BIT 14KB OTP 28SOIC
PIC16C76-10E/SPMicrochip TechnologyIC MCU 8BIT 14KB OTP 28SPDIP
PIC16C76-10E/SOMicrochip TechnologyIC MCU 8BIT 14KB OTP 28SOIC
PIC16C76-04I/SOMicrochip TechnologyIC MCU 8BIT 14KB OTP 28SOIC
PIC16C76-20I/SOMicrochip TechnologyIC MCU 8BIT 14KB OTP 28SOIC
PIC16C76-10/SPMicrochip
PIC16C76-20E/SPMicrochip
PIC16C76-10I/SOMicrochip TechnologyIC MCU 8BIT 14KB OTP 28SOICAz Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.