- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Szeretne jobb árat?
Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.
| Mennyiség | Egységár | Ext.Ár |
|---|---|---|
| 1+ | $15.25 | $15.25 |
QVMQF326T25-2.0A-12.552 technológiai előírások
Mercury United Electronics, Inc. - QVMQF326T25-2.0A-12.552 műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Mercury United Electronics, Inc. - QVMQF326T25-2.0A-12.552 -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Mercury United Electronics |
| Feszültségellátás | 2.5V |
| típus | VCTCXO |
| Spread Spectrum sávszélesség | - |
| Méret / dimenzió | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Sorozat | QuikXO |
| Értékelések | - |
| Csomagolás / tok | 6-SMD, No Lead |
| Csomag | Strip |
| kibocsátás | CMOS |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Üzemi hőmérséklet | -40°C ~ 85°C |
| Szerelési típus | Surface Mount |
| Magasság - Ülés (Max) | 0.067" (1.70mm) |
| Funkció | Enable/Disable |
| Frekvencia-stabilitás | ±2ppm |
| Frekvencia | 12.552 MHz |
| Áram - táplálás (max.) | 17mA (Typ) |
| Base rezonátor | Crystal |
| Abszolút Húzási tartomány (APR) | ±8ppm |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | RoHS megfelelőség |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Elérje az állapotot | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.60.0050 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Mercury United Electronics, Inc. QVMQF326T25-2.0A-12.552.
| Termék attribútum | ||||
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | QVMQF326T25-2.0A-12.582912 | QVMQF326T25-2.0A-12.352 | QVMQF326T25-2.0A-12.688575 | QVMQF326T25-2.0A-12.504 |
| Gyártó | Mercury United Electronics, Inc. | Mercury United Electronics, Inc. | Mercury United Electronics, Inc. | Mercury United Electronics, Inc. |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Feszültségellátás | - | - | - | - |
| Frekvencia | - | - | - | - |
| típus | - | - | - | - |
| Méret / dimenzió | - | - | - | - |
| Áram - táplálás (max.) | - | - | - | - |
| Magasság - Ülés (Max) | - | - | - | - |
| Base rezonátor | - | - | - | - |
| Csomagolás / tok | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Abszolút Húzási tartomány (APR) | - | - | - | - |
| Frekvencia-stabilitás | - | - | - | - |
| kibocsátás | - | - | - | - |
| Funkció | - | - | - | - |
| Értékelések | - | - | - | - |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Spread Spectrum sávszélesség | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
Az Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.