- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN elavulás/ EOL
Mult Dev EOL 31/Jan/2022.pdfUC2544DW technológiai előírások
Texas Instruments - UC2544DW műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Texas Instruments - UC2544DW -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Texas Instruments |
| Feszültségellátás | - |
| Feszültség - bemenet | 4.5V ~ 40V |
| Szállító eszközcsomag | 18-SOIC |
| Sorozat | - |
| Csomagolás / tok | 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Csomag | Tube |
| Üzemi hőmérséklet | -25°C ~ 85°C |
| Szerelési típus | Surface Mount |
| Jelenlegi - ellátás | 7 mA |
| Alaptermék száma | UC2544 |
| Alkalmazások | Power Supply, Supervisor |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | ROHS3 kompatibilis |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 2 (1 Year) |
| Elérje az állapotot | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Texas Instruments UC2544DW.
| Termék attribútum | ||||
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | UC2543DWTR | UC2543DW | UC2543DWG4 | UC2544N |
| Gyártó | Unitrode | Texas Instruments | Texas Instruments | Unitrode |
| Feszültségellátás | - | - | - | - |
| Feszültség - bemenet | - | - | - | - |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Alkalmazások | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jelenlegi - ellátás | - | - | - | - |
| Alaptermék száma | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Csomagolás / tok | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Szállító eszközcsomag | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Töltse le az UC2544DW PDF adatlapokat és Texas Instruments dokumentációt az UC2544DW - Texas Instruments -hez.
UC256L4UAtmel (Microchip Technology)
UC2542BD1STMicroelectronics
UC2541DB0156.250000Diodes IncorporatedCRYSTAL OSCILLATOR SEAM2520 T&R
UC2544DWTRTexas Instruments
UC256L3U-UAtmel (Microchip Technology)
UC2543DWUnitrodeUC2543 POWER-SUPPLY SUPERVISORYAz Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.