- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML adatlap
TLC5925.pdfSzeretne jobb árat?
Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.
| Mennyiség | Egységár | Ext.Ár |
|---|---|---|
| 1+ | $1.52 | $1.52 |
| 10+ | $1.321 | $13.21 |
| 30+ | $1.196 | $35.88 |
| 100+ | $1.069 | $106.90 |
TLC5925IDBQR technológiai előírások
Texas Instruments - TLC5925IDBQR műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Texas Instruments - TLC5925IDBQR -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Texas Instruments |
| Feszültségellátás (Min) | 3V |
| Feszültségellátás (Max) | 5.5V |
| Feszültség - kimenet | 17V |
| típus | Linear |
| topológia | Shift Register |
| Szállító eszközcsomag | 24-SSOP |
| Sorozat | - |
| Csomagolás / tok | 24-SSOP (0.154', 3.90mm Width) |
| Csomag | Tape & Reel (TR) |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Üzemi hőmérséklet | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Kimenetek száma | 16 |
| Szerelési típus | Surface Mount |
| Belső kapcsoló (k) | Yes |
| Frekvencia | 30MHz |
| dimming | - |
| Áram - kimenet / csatorna | 45mA |
| Alaptermék száma | TLC5925 |
| Alkalmazások | Signage |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | ROHS3 kompatibilis |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 2 (1 Year) |
| Elérje az állapotot | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Texas Instruments TLC5925IDBQR.
| Termék attribútum | ||||
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | TLC5926IDBQR | TLC5925IDWRG4 | TLC5925IDWR | TLC5926IDWR |
| Gyártó | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Belső kapcsoló (k) | - | - | - | - |
| Feszültségellátás (Min) | - | - | - | - |
| Kimenetek száma | - | - | - | - |
| Feszültség - kimenet | - | - | - | - |
| Alkalmazások | - | - | - | - |
| topológia | - | - | - | - |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Feszültségellátás (Max) | - | - | - | - |
| Alaptermék száma | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| dimming | - | - | - | - |
| típus | - | - | - | - |
| Csomagolás / tok | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Áram - kimenet / csatorna | - | - | - | - |
| Frekvencia | - | - | - | - |
| Szállító eszközcsomag | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Töltse le az TLC5925IDBQR PDF adatlapokat és Texas Instruments dokumentációt az TLC5925IDBQR - Texas Instruments -hez.
TLC5924RHBRG4Texas Instruments
TLC5924RHBTG4Texas Instruments
TLC5925IPWRG4Texas InstrumentsIC LED DRVR LINEAR 45MA 24TSSOP
TLC5924DAPTexas Instruments
TLC5926IPWPTexas Instruments
TLC5924EVM-186Texas InstrumentsMODULE EVAL FOR TLC5924
TLC5925IDBRG4Texas Instruments
TLC5924DAPG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC LED DRIVER LIN 80MA 32HTSSOPAz Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.