- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Adatlapokat
MLCC High Reliability Datasheet.pdfKörnyezeti információk
Environmental Status Syfer.pdf2225J5000824KDR technológiai előírások
Knowles Syfer - 2225J5000824KDR műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Knowles Syfer - 2225J5000824KDR -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Knowles Syfer |
| Feszültség - névleges | 500V |
| Tolerancia | ±10% |
| Vastagság (Max) | 0.098" (2.50mm) |
| Hőmérsékleti együttható | X7R |
| Méret / dimenzió | 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) |
| Sorozat | - |
| Értékelések | - |
| Csomagolás / tok | 2225 (5763 Metric) |
| Csomag | Tape & Reel (TR) |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Üzemi hőmérséklet | -55°C ~ 125°C |
| Szerelési típus | Surface Mount, MLCC |
| Lead Stílus | - |
| Ólomtartomány | - |
| Magasság - Ülés (Max) | - |
| Jellemzők | - |
| Hibázási ráta | - |
| Kapacitancia | 0.82 µF |
| Alaptermék száma | 2225J |
| Alkalmazások | High Reliability |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | ROHS3 kompatibilis |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Elérje az állapotot | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Knowles Syfer 2225J5000824KDR.
| Termék attribútum | ||||
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | 2225J5000824JDR | 2225J5000824KXR | 2225J5000824KDT | 2225J5000824MDR |
| Gyártó | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer |
| Lead Stílus | - | - | - | - |
| Ólomtartomány | - | - | - | - |
| Értékelések | - | - | - | - |
| Hibázási ráta | - | - | - | - |
| Magasság - Ülés (Max) | - | - | - | - |
| Feszültség - névleges | - | - | - | - |
| Hőmérsékleti együttható | - | - | - | - |
| Méret / dimenzió | - | - | - | - |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jellemzők | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Alaptermék száma | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Csomagolás / tok | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Alkalmazások | - | - | - | - |
| Kapacitancia | - | - | - | - |
| Vastagság (Max) | - | - | - | - |
| Tolerancia | - | - | - | - |
Töltse le az 2225J5000824KDR PDF adatlapokat és Knowles Syfer dokumentációt az 2225J5000824KDR - Knowles Syfer -hez.
Az Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.