- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Adatlapokat
SG73S Type Datasheet.pdfHTML adatlap
SG73S Type Datasheet.pdfSzeretne jobb árat?
Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.
| Mennyiség | Egységár | Ext.Ár |
|---|---|---|
| 1+ | $0.025 | $0.03 |
SG73S1JRTTD14R0F technológiai előírások
KOA Speer Electronics, Inc. - SG73S1JRTTD14R0F műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az KOA Speer Electronics, Inc. - SG73S1JRTTD14R0F -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Tolerancia | ±1% |
| Hőmérsékleti együttható | ±100ppm/°C |
| Szállító eszközcsomag | 0603 |
| Méret / dimenzió | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Sorozat | SG73S-RT |
| Ellenállás | 14 Ohms |
| Értékelések | - |
| Teljesítmény (Watt) | 0.2W, 1/5W |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Csomagolás / tok | 0603 (1608 Metric) |
| Csomag | Tape & Reel (TR) |
| Üzemi hőmérséklet | -55°C ~ 155°C |
| Megszámolások száma | 2 |
| Magasság - Ülés (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Jellemzők | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Hibázási ráta | - |
| Összetétel | Thick Film |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | ROHS3 kompatibilis |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Elérje az állapotot | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az KOA Speer Electronics, Inc. SG73S1JRTTD14R0F.
| Termék attribútum | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | SG73S1JRTTD14R3F | SG73S1JRTTD14R7F | SG73S1JRTTD1470F | SG73S1JRTTD1471F |
| Gyártó | KOA Speer Electronics, Inc. | KOA Speer Electronics, Inc. | KOA Speer Electronics, Inc. | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Csomagolás / tok | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Szállító eszközcsomag | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Hibázási ráta | - | - | - | - |
| Hőmérsékleti együttható | - | - | - | - |
| Magasság - Ülés (Max) | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Összetétel | - | - | - | - |
| Teljesítmény (Watt) | - | - | - | - |
| Ellenállás | - | - | - | - |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tolerancia | - | - | - | - |
| Méret / dimenzió | - | - | - | - |
| Értékelések | - | - | - | - |
| Jellemzők | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Megszámolások száma | - | - | - | - |
Töltse le az SG73S1JRTTD14R0F PDF adatlapokat és KOA Speer Electronics, Inc. dokumentációt az SG73S1JRTTD14R0F - KOA Speer Electronics, Inc. -hez.
SG73S1JRTTD14R3FKOA Speer Electronics, Inc.RES 14.3 OHM 1% 1/5W 0603
SG73S1JRTTD1470DKOA Speer Electronics, Inc.RES 147 OHM 0.5% 1/5W 0603
SG73S1JRTTD1503DKOA Speer Electronics, Inc.RES 150K OHM 0.5% 1/5W 0603Az Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.