- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Adatlapokat
Cylindrical Battery Holders.pdfEgyéb kapcsolódó dokumentumok
T491B107K010AT.pdfSzeretne jobb árat?
Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.
| Mennyiség | Egységár | Ext.Ár |
|---|---|---|
| 5+ | $0.194 | $0.97 |
| 50+ | $0.159 | $7.95 |
| 150+ | $0.141 | $21.15 |
| 500+ | $0.126 | $63.00 |
| 2000+ | $0.103 | $206.00 |
| 4000+ | $0.101 | $404.00 |
T491B107K010AT technológiai előírások
KEMET - T491B107K010AT műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az KEMET - T491B107K010AT -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | KEMET |
| Feszültség - névleges | 10 V |
| típus | Molded |
| Tolerancia | ±10% |
| Méret / dimenzió | 0.138' L x 0.110' W (3.50mm x 2.80mm) |
| Sorozat | T491 |
| Csomagolás / tok | 1411 (3528 Metric) |
| Csomag | Tape & Reel (TR) |
| Üzemi hőmérséklet | -55°C ~ 125°C |
| Szerelési típus | Surface Mount |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártói méretkód | B |
| Élettartam @ Hőm. | 2000 Hrs @ 125°C |
| Ólomtartomány | - |
| Magasság - Ülés (Max) | 0.083' (2.10mm) |
| Jellemzők | General Purpose |
| Hibázási ráta | - |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia) | 1.2Ohm |
| Kapacitancia | 100 µF |
| Alaptermék száma | T491B |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | ROHS3 kompatibilis |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Elérje az állapotot | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.21.0050 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az KEMET T491B107K010AT.
| Termék attribútum | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | T491B107K010AT4764 | T491B107K010ATAUTO | T491B107K006ATAUTO | T491B107K006AT7280 |
| Gyártó | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| Jellemzők | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Élettartam @ Hőm. | - | - | - | - |
| Hibázási ráta | - | - | - | - |
| típus | - | - | - | - |
| Csomagolás / tok | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Magasság - Ülés (Max) | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Gyártói méretkód | - | - | - | - |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Méret / dimenzió | - | - | - | - |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ólomtartomány | - | - | - | - |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia) | - | - | - | - |
| Alaptermék száma | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Feszültség - névleges | - | - | - | - |
| Kapacitancia | - | - | - | - |
| Tolerancia | - | - | - | - |
Töltse le az T491B107K010AT PDF adatlapokat és KEMET dokumentációt az T491B107K010AT - KEMET -hez.
T491B107K010ATAUTOKEMETCAP TANT SMD
T491B107K006AT7621KEMET
T491B107M004ZTZ001KEMETCAP TANT 100.UF 4.0VAz Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.