- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Adatlapokat
X7R Dielectric, L Series 6.3-250 VDC.pdfHTML adatlap
X7R Dielectric, L Series 6.3-250 VDC.pdfEgyéb kapcsolódó dokumentumok
C0603C823J3RALTU.pdfSzeretne jobb árat?
Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.
| Mennyiség | Egységár | Ext.Ár |
|---|---|---|
| 1+ | $0.168 | $0.17 |
C0603C823J3RAL7867 technológiai előírások
KEMET - C0603C823J3RAL7867 műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az KEMET - C0603C823J3RAL7867 -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | KEMET |
| Feszültség - névleges | 25V |
| Tolerancia | ±5% |
| Vastagság (Max) | 0.034" (0.87mm) |
| Hőmérsékleti együttható | X7R |
| Méret / dimenzió | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Sorozat | SMD Comm X7R SnPb |
| Értékelések | - |
| Csomagolás / tok | 0603 (1608 Metric) |
| Csomag | Tape & Reel (TR) |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Üzemi hőmérséklet | -55°C ~ 125°C |
| Szerelési típus | Surface Mount, MLCC |
| Lead Stílus | - |
| Ólomtartomány | - |
| Magasság - Ülés (Max) | - |
| Jellemzők | - |
| Hibázási ráta | - |
| Kapacitancia | 0.082 µF |
| Alaptermék száma | C0603C |
| Alkalmazások | High Reliability, Bypass, Decoupling |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | RoHS nem megfelelő |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Elérje az állapotot | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az KEMET C0603C823J3RAL7867.
| Termék attribútum | ||||
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | C0603C823J4RAL7867 | C0603C823J3RAC7867 | C0603C823J4RAC7867 | C0603C823J5RAC7867 |
| Gyártó | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| Hőmérsékleti együttható | - | - | - | - |
| Alkalmazások | - | - | - | - |
| Alaptermék száma | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Csomagolás / tok | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Kapacitancia | - | - | - | - |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ólomtartomány | - | - | - | - |
| Méret / dimenzió | - | - | - | - |
| Lead Stílus | - | - | - | - |
| Magasság - Ülés (Max) | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Tolerancia | - | - | - | - |
| Jellemzők | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Vastagság (Max) | - | - | - | - |
| Feszültség - névleges | - | - | - | - |
| Értékelések | - | - | - | - |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Hibázási ráta | - | - | - | - |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Töltse le az C0603C823J3RAL7867 PDF adatlapokat és KEMET dokumentációt az C0603C823J3RAL7867 - KEMET -hez.
C0603C823J3RACAUTOKEMETCAP CER 0603
C0603C823J4RACAUTOKEMETCAP CER 0603
C0603C823J5RACAUTOKEMETCAP CER 0603Az Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.