- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Adatlapokat
ALS70, 71 Series Datasheet.pdfSzeretne jobb árat?
Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.
| Mennyiség | Egységár | Ext.Ár |
|---|---|---|
| 1+ | $56.442 | $56.44 |
ALS70A103QH350 technológiai előírások
KEMET - ALS70A103QH350 műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az KEMET - ALS70A103QH350 -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | KEMET |
| Feszültség - névleges | 350V |
| Tolerancia | ±20% |
| Felszíni földterület | - |
| Méret / dimenzió | 3.543" Dia (90.00mm) |
| Sorozat | ALS70 |
| Ripple Current @ alacsony frekvenciájú | 19.1A @ 100Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 26.3A @ 10kHz |
| Értékelések | - |
| Polarizáció | Polar |
| Csomagolás | Bulk |
| Csomagolás / tok | Radial, Can - Screw Terminals |
| Üzemi hőmérséklet | -40°C ~ 85°C |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Szerelési típus | Chassis Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje | 24 Weeks |
| Élettartam @ Hőm. | 5000 Hrs @ 85°C |
| Ólomtartomány | 1.252" (31.80mm) |
| Ólommentes állapot / RoHS állapot | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedancia | 17 mOhms |
| Magasság - Ülés (Max) | 3.937" (100.00mm) |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia) | 24 mOhm @ 100Hz |
| Részletes leírás | 10000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 24 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C |
| Kapacitancia | 10000µF |
| Alkalmazások | General Purpose |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | Ólommentes / RoHS megfelelő |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az KEMET ALS70A103QH350.
| Termék attribútum | ||||
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | ALS70A103QW500 | ALS70A103QP450 | ALS70A103NP350 | ALS70A103QM400 |
| Gyártó | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| Méret / dimenzió | - | - | - | - |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia) | - | - | - | - |
| Magasság - Ülés (Max) | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Alkalmazások | - | - | - | - |
| Értékelések | - | - | - | - |
| Felszíni földterület | - | - | - | - |
| Tolerancia | - | - | - | - |
| Részletes leírás | - | - | - | - |
| Csomagolás / tok | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Feszültség - névleges | - | - | - | - |
| Élettartam @ Hőm. | - | - | - | - |
| Ólommentes állapot / RoHS állapot | - | - | - | - |
| Csomagolás | - | - | - | - |
| Ripple Current @ High Frequency | - | - | - | - |
| A gyártó szabványos leadási ideje | - | - | - | - |
| Kapacitancia | - | - | - | - |
| Polarizáció | - | - | - | - |
| Ripple Current @ alacsony frekvenciájú | - | - | - | - |
| Impedancia | - | - | - | - |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ólomtartomány | - | - | - | - |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | - | - | - | - |
Töltse le az ALS70A103QH350 PDF adatlapokat és KEMET dokumentációt az ALS70A103QH350 - KEMET -hez.
ALS70A103KE100KEMETCAP ALUM SCREW TERM CV
ALS6W43ADiodes IncorporatedTransient Voltage Suppressor PP
ALS70A102KF600KEMETCAP ALUM SCREW TERM CVAz Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.