- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Adatlapokat
MLCC High-Q Caps Datasheet.pdfHTML adatlap
MLCC High-Q Caps Datasheet.pdfSzeretne jobb árat?
Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.
| Mennyiség | Egységár | Ext.Ár |
|---|---|---|
| 1+ | $0.109 | $0.11 |
QSCT251Q120J1GV001E technológiai előírások
Johanson Technology Inc. - QSCT251Q120J1GV001E műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Johanson Technology Inc. - QSCT251Q120J1GV001E -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Johanson Technology |
| Feszültség - névleges | 250V |
| Tolerancia | ±5% |
| Vastagság (Max) | 0.046" (1.17mm) |
| Hőmérsékleti együttható | C0G, NP0 |
| Méret / dimenzió | 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) |
| Sorozat | S |
| Értékelések | - |
| Csomagolás / tok | 0805 (2012 Metric) |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Csomag | Tape & Reel (TR) |
| Üzemi hőmérséklet | -55°C ~ 125°C |
| Szerelési típus | Surface Mount, MLCC |
| Lead Stílus | - |
| Ólomtartomány | - |
| Magasság - Ülés (Max) | - |
| Jellemzők | High Q, Low Loss, Ultra Low ESR |
| Kapacitancia | 12 pF |
| Alkalmazások | RF, Microwave, High Frequency |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | ROHS3 kompatibilis |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Elérje az állapotot | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Johanson Technology Inc. QSCT251Q120J1GV001E.
| Termék attribútum | ||||
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | QSCT251Q130J1GV001E | QSCT251Q120F1GV001E | QSCT251Q120K1GV001E | QSCT251Q110J1GV001E |
| Gyártó | Johanson Technology Inc. | Johanson Technology Inc. | Johanson Technology Inc. | Johanson Technology Inc. |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Alkalmazások | - | - | - | - |
| Kapacitancia | - | - | - | - |
| Méret / dimenzió | - | - | - | - |
| Magasság - Ülés (Max) | - | - | - | - |
| Hőmérsékleti együttható | - | - | - | - |
| Feszültség - névleges | - | - | - | - |
| Vastagság (Max) | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Tolerancia | - | - | - | - |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Lead Stílus | - | - | - | - |
| Értékelések | - | - | - | - |
| Jellemzők | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Ólomtartomány | - | - | - | - |
Töltse le az QSCT251Q120J1GV001E PDF adatlapokat és Johanson Technology Inc. dokumentációt az QSCT251Q120J1GV001E - Johanson Technology Inc. -hez.
Az Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.