- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Adatlapokat
REL-185.pdfHTML adatlap
REL-185.pdfSzeretne jobb árat?
Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.
| Mennyiség | Egységár | Ext.Ár |
|---|---|---|
| 1+ | $417.56 | $417.56 |
| 200+ | $166.609 | $33,321.80 |
| 500+ | $161.043 | $80,521.50 |
| 1000+ | $158.292 | $158,292.00 |
1010565CH technológiai előírások
Integrated Power Designs - 1010565CH műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Integrated Power Designs - 1010565CH -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Integrated Power Designs |
| Feszültség - 6. kimenet | - |
| Feszültség - kimenet 5 | - |
| Feszültség - kimenet 4 | -12V |
| Feszültség - kimenet 3 | 12V |
| Feszültség - kimenet 2 | 24V |
| Feszültség - kimenet 1 | 5V |
| Feszültség - bemenet | 85 ~ 264 VAC |
| típus | Chassis |
| Szabványszám | 60601-1; 62368-1 |
| Méret / dimenzió | 7.23" L x 4.36" W x 1.74" H (183.6mm x 110.7mm x 44.2mm) |
| Sorozat | REL-185 (185W) |
| Teljesítmény (Watt) | 185W |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Csomag | Box |
| Üzemi hőmérséklet | 0°C ~ 70°C (With Derating) |
| Kimenetek száma | 4 |
| Szerelési típus | Chassis Mount |
| Jellemzők | Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input |
| Hatékonyság | 82% |
| Áram - 4 kimenet 4 | 2 A |
| Áram - Kimenet 3 | 2 A |
| Áram - 2 kimenet 2 | 3 A |
| Áram - 1. kimenet | 20 A |
| Alaptermék száma | 1010565 |
| Jóváhagyó ügynökség | CE, cURus, TUV, UKCA |
| Alkalmazások | Industrial, ITE (Commercial), Laboratory, Medical |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | ROHS3 kompatibilis |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.6007 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Integrated Power Designs 1010565CH.
| Termék attribútum | ||||
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | 1010565CHCO | 1010562CHCO | 1010567CHCO | 1010562CH |
| Gyártó | Integrated Power Designs | Integrated Power Designs | Integrated Power Designs | Integrated Power Designs |
| Kimenetek száma | - | - | - | - |
| Feszültség - 6. kimenet | - | - | - | - |
| típus | - | - | - | - |
| Hatékonyság | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Feszültség - kimenet 2 | - | - | - | - |
| Méret / dimenzió | - | - | - | - |
| Feszültség - bemenet | - | - | - | - |
| Szabványszám | - | - | - | - |
| Feszültség - kimenet 5 | - | - | - | - |
| Teljesítmény (Watt) | - | - | - | - |
| Feszültség - kimenet 1 | - | - | - | - |
| Áram - Kimenet 3 | - | - | - | - |
| Jóváhagyó ügynökség | - | - | - | - |
| Feszültség - kimenet 4 | - | - | - | - |
| Áram - 1. kimenet | - | - | - | - |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Áram - 4 kimenet 4 | - | - | - | - |
| Áram - 2 kimenet 2 | - | - | - | - |
| Alaptermék száma | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Feszültség - kimenet 3 | - | - | - | - |
| Jellemzők | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Alkalmazások | - | - | - | - |
Töltse le az 1010565CH PDF adatlapokat és Integrated Power Designs dokumentációt az 1010565CH - Integrated Power Designs -hez.
Az Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.