- Bran***Lewis
- 2026/05/11
AML24GBA2DA01 technológiai előírások
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - AML24GBA2DA01 műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Honeywell Sensing and Productivity Solutions - AML24GBA2DA01 -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Tápfeszültség - DC | 125 V |
| Feszültségosztály - AC | 125 V |
| Kiválasztási stílus | Solder, Quick Connect - 0.110' (2.8mm) |
| Kapcsoló funkció | On-On |
| Sorozat | AML24 |
| Panel kivágási méretek | Rectangular - 28.98mm x 19.05mm |
| Csomag | Bulk |
| Üzemi hőmérséklet | - |
| Szerelési típus | Panel Mount, Snap-In |
| Mechanikai élet | 25,000 Cycles |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Behatolásvédelem | - |
| Megvilágítási feszültség (névleges) | - |
| Megvilágítási típus, szín | Incandescent |
| Jellemzők | - |
| Elektromos élet | 25,000 Cycles |
| Jelenlegi besorolás (erősítők) | 100mA (AC/DC) |
| Szín - működtető / sapka | - |
| Áramkör | DPDT |
| Működtető típus | Actuator Arm, Cap Required - Illuminated |
| Működtető jelölés | Varies by Cap |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | RoHS megfelelőség |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Honeywell Sensing and Productivity Solutions AML24GBA2DA01.
| Termék attribútum | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | AML24GBA2DA07 | AML24GBA2CA01 | AML24GBA2DA02 | AML24GBA2DA04 |
| Gyártó | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jellemzők | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Működtető jelölés | - | - | - | - |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kapcsoló funkció | - | - | - | - |
| Mechanikai élet | - | - | - | - |
| Elektromos élet | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Megvilágítási típus, szín | - | - | - | - |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Szín - működtető / sapka | - | - | - | - |
| Jelenlegi besorolás (erősítők) | - | - | - | - |
| Behatolásvédelem | - | - | - | - |
| Megvilágítási feszültség (névleges) | - | - | - | - |
| Kiválasztási stílus | - | - | - | - |
| Tápfeszültség - DC | - | - | - | - |
| Áramkör | - | - | - | - |
| Feszültségosztály - AC | - | - | - | - |
| Panel kivágási méretek | - | - | - | - |
| Működtető típus | - | - | - | - |
AML24GBA3AA05Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH ROCKER SPDT 3A 125V
AML24GBA2BA07Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH ROCKER SPDT 100MA 125V
AML24GBA3AA01Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH ROCKER SPDT 3A 125V
AML24GBA2CA02Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH ROCKER DPDT 3A 125V
AML24GBA2CA01Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH ROCKER DPDT 3A 125V
AML24GBA2CA05Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH ROCKER DPDT 3A 125V
AML24GBA2DA05Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH ROCKER DPDT 100MA 125V
AML24GBA2CA06Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH ROCKER DPDT 3A 125V
AML24GBA2DA06Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH ROCKER DPDT 100MA 125V
AML24GBA2CA03Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH ROCKER DPDT 3A 125V
AML24GBA3AA02Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH ROCKER SPDT 3A 125V
AML24GBA2BA05Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH ROCKER SPDT 100MA 125V
AML24GBA2DA04Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH ROCKER DPDT 100MA 125V
AML24GBA2CA07Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH ROCKER DPDT 3A 125V
AML24GBA2DA02Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH ROCKER DPDT 100MA 125V
AML24GBA3AA04Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH ROCKER SPDT 3A 125V
AML24GBA2DA07Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH ROCKER DPDT 100MA 125VAz Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.