- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML adatlap
SMCJ Body Marking.pdfSMCJ33A technológiai előírások
Littelfuse Inc. - SMCJ33A műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Littelfuse Inc. - SMCJ33A -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Littelfuse |
| Feszültség - Visszahúzódás (Typ) | 33V |
| Feszültség - rögzítés (Max) @ Ipp | 53.3V |
| Feszültségelosztás (Min) | 36.7V |
| Egyirányú csatornák | 1 |
| típus | Zener |
| Szállító eszközcsomag | DO-214AB (SMCJ) |
| Sorozat | SMCJ |
| Power Line védelem | No |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Teljesítmény - csúcsimpulzus | 1500W (1.5kW) |
| Csomagolás / tok | DO-214AB, SMC |
| Csomag | Tape & Reel (TR) |
| Üzemi hőmérséklet | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Szerelési típus | Surface Mount |
| Aktuális - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 28.2A |
| Kapacitás @ Frekvencia | - |
| Alkalmazások | General Purpose |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | ROHS3 kompatibilis |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Elérje az állapotot | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Littelfuse Inc. SMCJ33A.
| Termék attribútum | ||||
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | SMCJ33A | SMCJ33A | SMCJ33A | SMCJ33A M6 |
| Gyártó | Taiwan Semiconductor Corporation | Meritek | SMC Diode Solutions | Taiwan Semiconductor Corporation |
| Kapacitás @ Frekvencia | - | - | - | - |
| Feszültség - rögzítés (Max) @ Ipp | - | - | - | - |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| típus | - | - | - | - |
| Aktuális - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Alkalmazások | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Egyirányú csatornák | - | - | - | - |
| Teljesítmény - csúcsimpulzus | - | - | - | - |
| Feszültség - Visszahúzódás (Typ) | - | - | - | - |
| Szállító eszközcsomag | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Csomagolás / tok | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Power Line védelem | - | - | - | - |
| Feszültségelosztás (Min) | - | - | - | - |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Töltse le az SMCJ33A PDF adatlapokat és Littelfuse Inc. dokumentációt az SMCJ33A - Littelfuse Inc. -hez.
Az Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.