- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Adatlapokat
LFUSCD15120A Datasheet.pdfLFUSCD15120A technológiai előírások
Littelfuse Inc. - LFUSCD15120A műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Littelfuse Inc. - LFUSCD15120A -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Littelfuse |
| Feszültség - Előre (Vf) (Max) @ Ha | 1.7 V @ 15 A |
| Feszültség - DC Fordított (Vr) (Max) | 1200 V |
| Technológia | SiC (Silicon Carbide) Schottky |
| Szállító eszközcsomag | TO-220AC |
| Sebesség | No Recovery Time > 500mA (Io) |
| Sorozat | - |
| Hátralévő helyreállítási idő (trr) | 0 ns |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Csomagolás / tok | TO-220-2 |
| Csomag | Tube |
| Működési hőmérséklet - csatlakozás | 175°C (Max) |
| Szerelési típus | Through Hole |
| Jelenlegi - Fordított Szivárgás @ Vr | 375 µA @ 1200 V |
| Aktuális - Átlagosan korrigált (Io) | 15A |
| Capacitance @ Vr, F | 750pF @ 1V, 1MHz |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | ROHS3 kompatibilis |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Littelfuse Inc. LFUSCD15120A.
| Termék attribútum | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | LFUSCD10120A | LFUSCD05120A | LFUSCD10065A | LFUSCD16065B |
| Gyártó | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. |
| Hátralévő helyreállítási idő (trr) | - | - | - | - |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Szállító eszközcsomag | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jelenlegi - Fordított Szivárgás @ Vr | - | - | - | - |
| Aktuális - Átlagosan korrigált (Io) | - | - | - | - |
| Capacitance @ Vr, F | - | - | - | - |
| Sebesség | - | - | - | - |
| Csomagolás / tok | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Működési hőmérséklet - csatlakozás | - | - | - | - |
| Technológia | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Feszültség - DC Fordított (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Feszültség - Előre (Vf) (Max) @ Ha | - | - | - | - |
Töltse le az LFUSCD15120A PDF adatlapokat és Littelfuse Inc. dokumentációt az LFUSCD15120A - Littelfuse Inc. -hez.
LFUSCD30120BLittelfuse Inc.DIODE SC SCHOTKY 1200V 15A TO247
LFUSCD20065BLittelfuse Inc.DIODE SIL CARB 650V 20A TO247AD
LFUSCD10120ALittelfuse Inc.DIODE SIL CARB 1.2KV 10A TO220AC
LFUSCD20120BLittelfuse Inc.DIODE SC SCHOTKY 1200V 10A TO247
LFUSCD10065ALittelfuse Inc.DIODE SIL CARB 650V 10A TO220AC
LFUSCD04065ALittelfuse Inc.DIODE SIL CARB 650V 4A TO220AC
LFUSCD16065BLittelfuse Inc.DIODE SIL CARB 650V 16A TO247AD
LFUSCD05120ALittelfuse Inc.DIODE SIL CARB 1.2KV 5A TO220AC
LFUSCD08065ALittelfuse Inc.DIODE SIL CARB 650V 8A TO220ACAz Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.