- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN összeszerelés/Origin
LPC236x/LPC24xx 02/Sep/2020.pdfHTML adatlap
LPC2458.pdfLPC2458FET180,551 technológiai előírások
NXP USA Inc. - LPC2458FET180,551 műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az NXP USA Inc. - LPC2458FET180,551 -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | NXP Semiconductors |
| Feszültségellátás (Vcc / Vdd) | 3V ~ 3.6V |
| Szállító eszközcsomag | 180-TFBGA (12x12) |
| Sebesség | 72MHz |
| Sorozat | LPC2400 |
| RAM mérete | 98K x 8 |
| Program memóriatípus | FLASH |
| Program memória mérete | 512KB (512K x 8) |
| perifériák | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| Csomagolás / tok | 180-TFBGA |
| Csomag | Tray |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Oszcillátor típus | Internal |
| Üzemi hőmérséklet | -40°C ~ 85°C (TA) |
| I / O szám | 136 |
| Szerelési típus | Surface Mount |
| EEPROM mérete | - |
| Adatátalakítók | A/D 8x10b; D/A 1x10b |
| Magméret | 16/32-Bit |
| Core processzor | ARM7® |
| Kapcsolódás | CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, Microwire, Memory Card, SPI, SSI, SSP, UART/USART, USB OTG |
| Alaptermék száma | LPC2458 |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | ROHS3 kompatibilis |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Elérje az állapotot | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az NXP USA Inc. LPC2458FET180,551.
| Termék attribútum | ||||
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | LPC2458FET180,551 | LPC2420FET208,551 | LPC2420FBD208,551 | LPC2458FET180551 |
| Gyártó | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP Semiconductors |
| Szerelési típus | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | - |
| Csomagolás / tok | 180-TFBGA | 208-TFBGA | 208-LQFP | - |
| Alaptermék száma | LPC2458 | LPC2420 | LPC2420 | - |
| Sorozat | LPC2400 | LPC2400 | LPC2400 | - |
| Sebesség | 72MHz | 72MHz | 72MHz | - |
| Oszcillátor típus | Internal | Internal | Internal | - |
| Program memóriatípus | FLASH | ROMless | ROMless | - |
| perifériák | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT | - |
| Üzemi hőmérséklet | -40°C ~ 85°C (TA) | -40°C ~ 85°C (TA) | -40°C ~ 85°C (TA) | - |
| EEPROM mérete | - | - | - | - |
| Core processzor | ARM7® | ARM7® | ARM7® | - |
| Csomag | Tray | Tray | Tray | - |
| I / O szám | 136 | 160 | 160 | - |
| Magméret | 16/32-Bit | 16/32-Bit | 16/32-Bit | - |
| Adatátalakítók | A/D 8x10b; D/A 1x10b | A/D 8x10b; D/A 1x10b | A/D 8x10b; D/A 1x10b | - |
| Feszültségellátás (Vcc / Vdd) | 3V ~ 3.6V | 3V ~ 3.6V | 3V ~ 3.6V | - |
| Szállító eszközcsomag | 180-TFBGA (12x12) | 208-TFBGA (15x15) | 208-LQFP (28x28) | - |
| Program memória mérete | 512KB (512K x 8) | - | - | - |
| RAM mérete | 98K x 8 | 82K x 8 | 82K x 8 | - |
| Kapcsolódás | CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, Microwire, Memory Card, SPI, SSI, SSP, UART/USART, USB OTG | EBI/EMI, I²C, Microwire, Memory Card, SPI, SSI, SSP, UART/USART, USB OTG | EBI/EMI, I²C, Microwire, Memory Card, SPI, SSI, SSP, UART/USART, USB OTG | - |
Töltse le az LPC2458FET180,551 PDF adatlapokat és NXP USA Inc. dokumentációt az LPC2458FET180,551 - NXP USA Inc. -hez.
LPC2420FBD208NXOAz Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.