- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Adatlapokat
630-25W3640-4T1 Drawing.pdfHTML adatlap
630-25W3640-4T1 Drawing.pdfKörnyezeti információk
EDAC REACH.pdfSzeretne jobb árat?
Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.
| Mennyiség | Egységár | Ext.Ár |
|---|---|---|
| 1+ | $22.124 | $22.12 |
630-25W3640-4T1 technológiai előírások
EDAC Inc. - 630-25W3640-4T1 műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az EDAC Inc. - 630-25W3640-4T1 -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | EDAC Inc. |
| Huzal mérő | - |
| Feszültségértékelés | 125V |
| befejezés | Solder |
| Shell Size, Connector Layout | 4 (DC, C) - 25W3 |
| Burkolat anyaga, befejezése | Steel, Tin Plated |
| Sorozat | 630-C |
| Csomag | Tray |
| Üzemi hőmérséklet | -55°C ~ 125°C |
| Sorok száma | 2 |
| Pozíciók száma | 25 (22 + 3 Power) |
| Szerelési típus | Through Hole, Right Angle |
| Anyag gyúlékonysági besorolása | UL94 V-0 |
| Behatolásvédelem | - |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Karima funkció | Housing/Shell (Unthreaded) |
| Jellemzők | Shielded |
| Dielektromos anyag | Polyester Thermoplastic |
| Jelenlegi besorolás (erősítők) | 5A, 40A |
| Kapcsolat típusa | Signal and Power |
| Érintkezési anyag | Copper Alloy |
| Kapcsolatfelvételi űrlap | - |
| Lépjen kapcsolatba Finom Vastagsággal | 30.0µin (0.76µm) |
| Kapcsolatfelvétel | Gold |
| Csatlakozó típusa | Receptacle, Female Sockets |
| Csatlakozó stílusa | D-Sub, Combo |
| Szín | Black |
| Alaptermék száma | 630-25W |
| Háttér térköz | 0.370" (9.40mm) |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | ROHS3 kompatibilis |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Elérje az állapotot | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az EDAC Inc. 630-25W3640-4T1.
| Termék attribútum | ||||
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | 630-25W3640-4T4 | 630-25W3640-4TC | 630-25W3640-4T3 | 630-25W3640-4T6 |
| Gyártó | EDAC Inc. | EDAC Inc. | EDAC Inc. | EDAC Inc. |
| Szín | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Csatlakozó stílusa | - | - | - | - |
| befejezés | - | - | - | - |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Lépjen kapcsolatba Finom Vastagsággal | - | - | - | - |
| Kapcsolatfelvétel | - | - | - | - |
| Háttér térköz | - | - | - | - |
| Pozíciók száma | - | - | - | - |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Dielektromos anyag | - | - | - | - |
| Feszültségértékelés | - | - | - | - |
| Kapcsolatfelvételi űrlap | - | - | - | - |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Karima funkció | - | - | - | - |
| Alaptermék száma | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Huzal mérő | - | - | - | - |
| Kapcsolat típusa | - | - | - | - |
| Jelenlegi besorolás (erősítők) | - | - | - | - |
| Burkolat anyaga, befejezése | - | - | - | - |
| Jellemzők | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Csatlakozó típusa | - | - | - | - |
| Érintkezési anyag | - | - | - | - |
| Anyag gyúlékonysági besorolása | - | - | - | - |
| Behatolásvédelem | - | - | - | - |
| Sorok száma | - | - | - | - |
| Shell Size, Connector Layout | - | - | - | - |
Töltse le az 630-25W3640-4T1 PDF adatlapokat és EDAC Inc. dokumentációt az 630-25W3640-4T1 - EDAC Inc. -hez.
Az Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.