- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Környezeti információk
EDAC REACH.pdfSzeretne jobb árat?
Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.
| Mennyiség | Egységár | Ext.Ár |
|---|---|---|
| 1+ | $18.358 | $18.36 |
307-060-559-268 technológiai előírások
EDAC Inc. - 307-060-559-268 műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az EDAC Inc. - 307-060-559-268 -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | EDAC Inc. |
| Felmondási sorok | 2 |
| befejezés | Solder |
| Sorozat | 307 |
| Olvassa el | Dual |
| Hangmagasság | 0.156" (3.96mm) |
| Csomag | Box |
| Üzemi hőmérséklet | -40°C ~ 105°C |
| Sorok száma | 2 |
| Pozíciók száma / öböl / sor | 30 |
| Pozíciók száma | 60 |
| Szerelési típus | Through Hole, Right Angle |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Anyag - Szigetelés | Polyester Thermoplastic |
| nem | Female |
| Karima funkció | Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Jellemzők | Card Guides |
| Kapcsolat típusa | Semi Bellows |
| Érintkezési anyag | Copper Alloy |
| Lépjen kapcsolatba Finom Vastagsággal | 10.0µin (0.25µm) |
| Kapcsolatfelvétel | Gold |
| Szín | Green |
| Kártyatípus | Non Specified - Dual Edge |
| Kártya vastagsága | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Alaptermék száma | 307-060 |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | ROHS3 kompatibilis |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | Not Applicable |
| Elérje az állapotot | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az EDAC Inc. 307-060-559-268.
| Termék attribútum | ||||
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | 307-060-559-258 | 307-060-559-208 | 307-060-559-278 | 307-060-558-278 |
| Gyártó | EDAC Inc. | EDAC Inc. | EDAC Inc. | EDAC Inc. |
| Sorok száma | - | - | - | - |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Felmondási sorok | - | - | - | - |
| Kapcsolatfelvétel | - | - | - | - |
| Anyag - Szigetelés | - | - | - | - |
| Olvassa el | - | - | - | - |
| Pozíciók száma / öböl / sor | - | - | - | - |
| Hangmagasság | - | - | - | - |
| Kártya vastagsága | - | - | - | - |
| Kártyatípus | - | - | - | - |
| befejezés | - | - | - | - |
| Jellemzők | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Alaptermék száma | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| nem | - | - | - | - |
| Kapcsolat típusa | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Karima funkció | - | - | - | - |
| Szín | - | - | - | - |
| Érintkezési anyag | - | - | - | - |
| Pozíciók száma | - | - | - | - |
| Lépjen kapcsolatba Finom Vastagsággal | - | - | - | - |
Töltse le az 307-060-559-268 PDF adatlapokat és EDAC Inc. dokumentációt az 307-060-559-268 - EDAC Inc. -hez.
Az Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.