- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Adatlapokat
ERC (Military RNC/RNR) Series.pdfSzeretne jobb árat?
Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.
| Mennyiség | Egységár | Ext.Ár |
|---|---|---|
| 1+ | $6.912 | $6.91 |
RNC65H5360FRB14 technológiai előírások
Vishay Dale - RNC65H5360FRB14 műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Vishay Dale - RNC65H5360FRB14 -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Dale / Vishay |
| Tolerancia | ±1% |
| Hőmérsékleti együttható | ±50ppm/°C |
| Szállító eszközcsomag | Axial |
| Méret / dimenzió | 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm) |
| Sorozat | Military, MIL-PRF-55182/05, RNC65 |
| Ellenállás | 536 Ohms |
| Teljesítmény (Watt) | 0.5W, 1/2W |
| Csomagolás / tok | Axial |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Csomag | Bulk |
| Üzemi hőmérséklet | -65°C ~ 175°C |
| Megszámolások száma | 2 |
| Magasság - Ülés (Max) | - |
| Jellemzők | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Hibázási ráta | R (0.01%) |
| Összetétel | Metal Film |
| Alaptermék száma | RNC65 |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | RoHS nem megfelelő |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Vishay Dale RNC65H5360FRB14.
| Termék attribútum | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | RNC65H5361FRB14 | RNC65H5362FRB14 | RNC65H53R6FRB14 | RNC65H5363FRB14 |
| Gyártó | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Jellemzők | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Hibázási ráta | - | - | - | - |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Magasság - Ülés (Max) | - | - | - | - |
| Teljesítmény (Watt) | - | - | - | - |
| Méret / dimenzió | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Tolerancia | - | - | - | - |
| Csomagolás / tok | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Alaptermék száma | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ellenállás | - | - | - | - |
| Megszámolások száma | - | - | - | - |
| Hőmérsékleti együttható | - | - | - | - |
| Összetétel | - | - | - | - |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Szállító eszközcsomag | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Töltse le az RNC65H5360FRB14 PDF adatlapokat és Vishay Dale dokumentációt az RNC65H5360FRB14 - Vishay Dale -hez.
RNC65H5390FRRE8Vishay DaleRES 539 OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H5233FRRE7Vishay DaleRES 523K OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H5390FRRE5Vishay DaleRES 539 OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H53R6FRB14Vishay DaleRES 53.6 OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H52R3FRRE7Vishay DaleRES 52.3 OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H5233FRRE8Vishay DaleRES 523K OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H5361FRB14Vishay DaleRES 5.36K OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H52R3FRB14Vishay DaleRES 52.3 OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H5390FRB14Vishay DaleRES 539 OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H5390FRRE6Vishay DaleRES 539 OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H5233FRRE6Vishay DaleRES 523K OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H5320FRB14Vishay DaleRES 532 OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H5363FRB14Vishay DaleRES 536K OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H52R3FRRE5Vishay DaleRES 52.3 OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H52R3FRRE8Vishay DaleRES 52.3 OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H5362FRB14Vishay DaleRES 53.6K OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H52R3FRRE6Vishay DaleRES 52.3 OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H5390FRRE7Vishay DaleRES 539 OHM 1% 1/2W AXIALAz Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.