- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Adatlapokat
ERC (Military RNC/RNR) Series.pdfSzeretne jobb árat?
Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.
| Mennyiség | Egységár | Ext.Ár |
|---|---|---|
| 1+ | $3.325 | $3.33 |
RNC60H1623FRRSL technológiai előírások
Vishay Dale - RNC60H1623FRRSL műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Vishay Dale - RNC60H1623FRRSL -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Dale / Vishay |
| Tolerancia | ±1% |
| Hőmérsékleti együttható | ±50ppm/°C |
| Szállító eszközcsomag | Axial |
| Méret / dimenzió | 0.097" Dia x 0.280" L (2.46mm x 7.11mm) |
| Sorozat | Military, MIL-PRF-55182/03, RNC60 |
| Ellenállás | 162 kOhms |
| Teljesítmény (Watt) | 0.25W, 1/4W |
| Csomagolás / tok | Axial |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Csomag | Tape & Reel (TR) |
| Üzemi hőmérséklet | -65°C ~ 175°C |
| Megszámolások száma | 2 |
| Magasság - Ülés (Max) | - |
| Jellemzők | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Hibázási ráta | R (0.01%) |
| Összetétel | Metal Film |
| Alaptermék száma | RNC60 |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | RoHS nem megfelelő |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Vishay Dale RNC60H1623FRRSL.
| Termék attribútum | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | RNC60H1623FSRSL | RNC60H1623FRBSL | RNC60H1623FSBSL | RNC60H1623FRRE6 |
| Gyártó | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Tolerancia | - | - | - | - |
| Méret / dimenzió | - | - | - | - |
| Hibázási ráta | - | - | - | - |
| Megszámolások száma | - | - | - | - |
| Teljesítmény (Watt) | - | - | - | - |
| Összetétel | - | - | - | - |
| Csomagolás / tok | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Hőmérsékleti együttható | - | - | - | - |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jellemzők | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Alaptermék száma | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ellenállás | - | - | - | - |
| Szállító eszközcsomag | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Magasság - Ülés (Max) | - | - | - | - |
Töltse le az RNC60H1623FRRSL PDF adatlapokat és Vishay Dale dokumentációt az RNC60H1623FRRSL - Vishay Dale -hez.
RNC60H1623DSRE8Vishay DaleRES 162K OHM 0.5% 1/4W AXIAL
RNC60H1623FRRE6Vishay DaleRES 162K OHM 1% 1/4W AXIAL
RNC60H1623DSRE7Vishay DaleRES 162K OHM 0.5% 1/4W AXIAL
RNC60H1623FSRE8Vishay DaleRES 162K OHM 1% 1/4W AXIAL
RNC60H1623FSRE7Vishay DaleRES 162K OHM 1% 1/4W AXIAL
RNC60H1623FSRE5Vishay DaleRES 162K OHM 1% 1/4W AXIALAz Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.