- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Adatlapokat
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN tervezés/specifikáció
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML adatlap
RER Military Series Datasheet.pdfSzeretne jobb árat?
Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.
| Mennyiség | Egységár | Ext.Ár |
|---|---|---|
| 1+ | $41.338 | $41.34 |
RER70F56R2RC02 technológiai előírások
Vishay Dale - RER70F56R2RC02 műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Vishay Dale - RER70F56R2RC02 -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Dale / Vishay |
| Tolerancia | ±1% |
| Hőmérsékleti együttható | ±20ppm/°C |
| Méret / dimenzió | 1.062' L x 1.080' W (26.97mm x 27.43mm) |
| Sorozat | Military, MIL-PRF-39009, RER70 |
| Ellenállás | 56.2 Ohms |
| Teljesítmény (Watt) | 20W |
| Csomagolás / tok | Axial, Box |
| Csomag | Bulk |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Üzemi hőmérséklet | -55°C ~ 250°C |
| Felszerelési funkció | Flanges |
| Lead Stílus | Solder Lugs |
| Magasság - Ülés (Max) | 0.561' (14.25mm) |
| Jellemzők | Military, Moisture Resistant |
| Hibázási ráta | R (0.01%) |
| Összetétel | Wirewound |
| Bevonat, ház típus | Aluminum |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | RoHS nem megfelelő |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0080 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Vishay Dale RER70F56R2RC02.
| Termék attribútum | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | RER70F5621RC02 | RER70F5620RC02 | RER70F56R1RC02 | RER70F56R0RC02 |
| Gyártó | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Teljesítmény (Watt) | - | - | - | - |
| Ellenállás | - | - | - | - |
| Lead Stílus | - | - | - | - |
| Csomagolás / tok | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Hibázási ráta | - | - | - | - |
| Jellemzők | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Méret / dimenzió | - | - | - | - |
| Tolerancia | - | - | - | - |
| Magasság - Ülés (Max) | - | - | - | - |
| Hőmérsékleti együttható | - | - | - | - |
| Felszerelési funkció | - | - | - | - |
| Bevonat, ház típus | - | - | - | - |
| Összetétel | - | - | - | - |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Töltse le az RER70F56R2RC02 PDF adatlapokat és Vishay Dale dokumentációt az RER70F56R2RC02 - Vishay Dale -hez.
RER70F56R2RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 56.2 OHM 1% 20W
RER70F5620RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 562 OHM 1% 20W
RER70F5620RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 562 OHM 1% 20W
RER70F56R1RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 56.1 OHM 1% 20W
RER70F5R11MCSLVishay DaleRES CHAS MNT 5.11 OHM 1% 20W
RER70F5621RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 5.62K OHM 1% 20W
RER70F56R0RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 56 OHM 1% 20W
RER70F56R0RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 56 OHM 1% 20W
RER70F5760RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 576 OHM 1% 20W
RER70F5R11MC02Vishay DaleRES CHAS MNT 5.11 OHM 1% 20W
RER70F5621RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 5.62K OHM 1% 20W
RER70F5R00RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 5 OHM 1% 20W
RER70F5760RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 576 OHM 1% 20W
RER70F5R00MCSLVishay DaleRES CHAS MNT 5 OHM 1% 20W
RER70F5600RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 560 OHM 1% 20W
RER70F5R00RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 5 OHM 1% 20W
RER70F56R1RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 56.1 OHM 1% 20W
RER70F5R00MC02Vishay DaleRES CHAS MNT 5 OHM 1% 20WAz Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.