- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Adatlapokat
IM Series.pdfPCN elavulás/ EOL
IM Series, 16/Jan/2017.pdfIM02BH4R3J technológiai előírások
Vishay Dale - IM02BH4R3J műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Vishay Dale - IM02BH4R3J -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Dale / Vishay |
| típus | Molded |
| Tolerancia | ±5% |
| Szállító eszközcsomag | - |
| Méret / dimenzió | 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm) |
| Árnyékolás | Unshielded |
| Sorozat | IM |
| Értékelések | - |
| Q @ Freq | - |
| Csomagolás / tok | Axial |
| Csomag | - |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Üzemi hőmérséklet | -55°C ~ 105°C |
| Szerelési típus | Through Hole |
| Anyag - mag | Iron |
| Induktivitás Frekvencia - Teszt | 7.9 MHz |
| induktivitás | 4.3 µH |
| Magasság - Ülés (Max) | - |
| Frekvencia - önrezonáns | - |
| Jellemzők | - |
| DC ellenállás (DCR) | - |
| Jelenlegi - Telítettség (ISAT) | - |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | ROHS3 kompatibilis |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | Not Applicable |
| Elérje az állapotot | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Vishay Dale IM02BH4R3J.
| Termék attribútum | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | IM02BH4R7J | IM02BH430J | IM02BH4R7G | IM02BH4R7H |
| Gyártó | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| DC ellenállás (DCR) | - | - | - | - |
| Csomagolás / tok | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| típus | - | - | - | - |
| Tolerancia | - | - | - | - |
| Jellemzők | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Jelenlegi - Telítettség (ISAT) | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Szállító eszközcsomag | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Árnyékolás | - | - | - | - |
| Induktivitás Frekvencia - Teszt | - | - | - | - |
| Értékelések | - | - | - | - |
| Frekvencia - önrezonáns | - | - | - | - |
| induktivitás | - | - | - | - |
| Anyag - mag | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Méret / dimenzió | - | - | - | - |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Magasság - Ülés (Max) | - | - | - | - |
Töltse le az IM02BH4R3J PDF adatlapokat és Vishay Dale dokumentációt az IM02BH4R3J - Vishay Dale -hez.
IM02BH500KVishay DaleFIXED IND 50UH TH
IM02BH3R9KVishay DaleFIXED IND 3.9UH 250MA 1 OHM TH
IM02BH560JVishay DaleFIXED IND 56UH 100MA 5.7 OHM TH
IM02BH4R7GVishay DaleFIXED IND 4.7UH 230MA 1.2 OHM TH
IM02BH471JVishay DaleFIXED IND 470UH 36MA 42 OHM TH
IM02BH4R7KVishay DaleFIXED IND 4.7UH 230MA 1.2 OHM TH
IM02BH430JVishay DaleFIXED IND 43UH TH
IM02BH470JVishay DaleFIXED IND 47UH 110MA 4.5 OHM TH
IM02BH3R9HVishay DaleFIXED IND 3.9UH 250MA 1 OHM TH
IM02BH4R7HVishay DaleFIXED IND 4.7UH 230MA 1.2 OHM TH
IM02BH4R7JVishay DaleFIXED IND 4.7UH 230MA 1.2 OHM TH
IM02BH471KVishay DaleFIXED IND 470UH 36MA 42 OHM TH
IM02BH3R9GVishay DaleFIXED IND 3.9UH 250MA 1 OHM TH
IM02BH4R7FVishay DaleFIXED IND 4.7UH 230MA 1.2 OHM TH
IM02BH470KVishay DaleFIXED IND 47UH 110MA 4.5 OHM TH
IM02BH510JVishay DaleFIXED IND 51UH TH
IM02BH3R9JVishay DaleFIXED IND 3.9UH 250MA 1 OHM TH
IM02BH560KVishay DaleFIXED IND 56UH 100MA 5.7 OHM THAz Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.