- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Adatlapokat
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML adatlap
Cylindrical Battery Holders.pdfSzeretne jobb árat?
Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.
| Mennyiség | Egységár | Ext.Ár |
|---|---|---|
| 1+ | $9.975 | $9.98 |
CPR20220R0JF10 technológiai előírások
Vishay Dale - CPR20220R0JF10 műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Vishay Dale - CPR20220R0JF10 -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Dale / Vishay |
| Tolerancia | ±5% |
| Hőmérsékleti együttható | ±400ppm/°C |
| Szállító eszközcsomag | - |
| Méret / dimenzió | 2.461' L x 0.492' W (62.51mm x 12.50mm) |
| Sorozat | CPR |
| Ellenállás | 220 Ohms |
| Teljesítmény (Watt) | 20W |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Csomagolás / tok | Radial |
| Csomag | Bulk |
| Üzemi hőmérséklet | -65°C ~ 225°C |
| Megszámolások száma | 2 |
| Magasság - Ülés (Max) | 0.531' (13.50mm) |
| Jellemzők | Flame Proof, Safety |
| Hibázási ráta | - |
| Összetétel | Metal Oxide Film |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | ROHS3 kompatibilis |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Vishay Dale CPR20220R0JF10.
| Termék attribútum | ||||
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | CPR20220R0JE10 | CPR2022R00JF10 | CPR2022R10JF10 | CPR20200R0JE10 |
| Gyártó | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Magasság - Ülés (Max) | - | - | - | - |
| Szállító eszközcsomag | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Méret / dimenzió | - | - | - | - |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Jellemzők | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Hibázási ráta | - | - | - | - |
| Csomagolás / tok | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Megszámolások száma | - | - | - | - |
| Tolerancia | - | - | - | - |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Összetétel | - | - | - | - |
| Teljesítmény (Watt) | - | - | - | - |
| Hőmérsékleti együttható | - | - | - | - |
| Ellenállás | - | - | - | - |
Töltse le az CPR20220R0JF10 PDF adatlapokat és Vishay Dale dokumentációt az CPR20220R0JF10 - Vishay Dale -hez.
CPR20220R0KE66Vishay DaleRES 220 OHM 20W 10% RADIALAz Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.