- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Adatlapokat
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN összeszerelés/Origin
2.73KHz.pdfCY26049ZXI-36T technológiai előírások
Infineon Technologies - CY26049ZXI-36T műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Infineon Technologies - CY26049ZXI-36T -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Infineon Technologies |
| Feszültségellátás | 3.15V ~ 3.45V |
| típus | Clock/Frequency Synthesizer, Clock Generator, Fanout Distribution, Jitter Attenuator |
| Szállító eszközcsomag | 16-TSSOP |
| Sorozat | Failsafe™, PacketClock™ |
| Arány - bemenet: kimenet | 1:3 |
| Csomagolás / tok | 16-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Csomag | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes with Bypass |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| kibocsátás | Clock |
| Üzemi hőmérséklet | -40°C ~ 85°C |
| Az áramkörök száma | 1 |
| Szerelési típus | Surface Mount |
| Bemenet | Clock |
| Frekvencia - Max | 155MHz |
| Osztó / szorzó | Yes/No |
| Differenciál - bemenet: kimenet | No/No |
| Alaptermék száma | CY26049 |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | ROHS3 kompatibilis |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Elérje az állapotot | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Infineon Technologies CY26049ZXI-36T.
| Termék attribútum | ||||
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | CY26049ZXI-36 | CY26049ZXC-36T | CY26049ZXC-36 | CY26049ZXC-22T |
| Gyártó | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Cypress Semiconductor Corp | Infineon Technologies |
| Az áramkörök száma | - | - | - | - |
| Differenciál - bemenet: kimenet | - | - | - | - |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Szállító eszközcsomag | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Feszültségellátás | - | - | - | - |
| Osztó / szorzó | - | - | - | - |
| Bemenet | - | - | - | - |
| Alaptermék száma | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| kibocsátás | - | - | - | - |
| típus | - | - | - | - |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Sorozat | - | - | - | - |
| PLL | - | - | - | - |
| Frekvencia - Max | - | - | - | - |
| Arány - bemenet: kimenet | - | - | - | - |
Töltse le az CY26049ZXI-36T PDF adatlapokat és Infineon Technologies dokumentációt az CY26049ZXI-36T - Infineon Technologies -hez.
Az Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.