- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Szeretne jobb árat?
Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.
| Mennyiség | Egységár | Ext.Ár |
|---|---|---|
| 1+ | $39.713 | $39.71 |
E36F401CGN252MDA5U technológiai előírások
United Chemi-Con - E36F401CGN252MDA5U műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az United Chemi-Con - E36F401CGN252MDA5U -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Chemi-Con |
| Feszültség - névleges | 400 V |
| Tolerancia | ±20% |
| Felszíni földterület | - |
| Méret / dimenzió | 2.500" Dia (63.50mm) |
| Sorozat | U36F |
| Értékelések | - |
| Polarizáció | Polar |
| Csomagolás / tok | Radial, Can - Screw Terminals |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Csomag | Bulk |
| Üzemi hőmérséklet | -40°C ~ 85°C |
| Szerelési típus | Chassis Mount |
| Élettartam @ Hőm. | 5000 Hrs @ 85°C |
| Ólomtartomány | 1.126" (28.60mm) |
| Magasság - Ülés (Max) | 4.134" (105.00mm) |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia) | - |
| Kapacitancia | 2.5 mF |
| Alkalmazások | General Purpose |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az United Chemi-Con E36F401CGN252MDA5U.
| Termék attribútum | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | E36F401CGN222MDA5U | E36F401CGN422MFA5Q | E36F401CDS222MDA5U | E36F401CGN222MD92U |
| Gyártó | United Chemi-Con | United Chemi-Con | United Chemi-Con | United Chemi-Con |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia) | - | - | - | - |
| Tolerancia | - | - | - | - |
| Alkalmazások | - | - | - | - |
| Méret / dimenzió | - | - | - | - |
| Polarizáció | - | - | - | - |
| Feszültség - névleges | - | - | - | - |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Élettartam @ Hőm. | - | - | - | - |
| Felszíni földterület | - | - | - | - |
| Csomagolás / tok | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Értékelések | - | - | - | - |
| Ólomtartomány | - | - | - | - |
| Magasság - Ülés (Max) | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Kapacitancia | - | - | - | - |
E36F401CGN222MD92UUnited Chemi-ConCAP ALUM SCRW TERM HIGH RIPPLE
E36F401CGN342MFA5QUnited Chemi-ConCAP ALUM SCRW TERM HIGH RIPPLE
E36F401CDN682MEE3UUnited Chemi-ConCAP ALUM SCRW TERM HIGH RIPPLE
E36F401CGN472QEE3UUnited Chemi-ConCAP ALUM SCRW TERM HIGH RIPPLE
E36F401CDS682MEJ1UUnited Chemi-ConCAP ALUM SCRW TERM HIGH RIPPLE
E36F401CGN422MFA5QUnited Chemi-ConCAP ALUM SCRW TERM HIGH RIPPLE
E36F401CDS222MDA5UUnited Chemi-ConCAP ALUM SCRW TERM HIGH RIPPLE
E36F401CGN332QEE3UUnited Chemi-ConCAP ALUM SCRW TERM HIGH RIPPLE
E36F401CGN222MDA5UUnited Chemi-ConCAP ALUM SCRW TERM HIGH RIPPLE
E36F401CDN822MEE3UUnited Chemi-ConCAP ALUM SCRW TERM HIGH RIPPLE
E36F401CGS342MEB7UUnited Chemi-ConCAP ALUM SCRW TERM HIGH RIPPLE
E36F401CDS332MEA5UUnited Chemi-ConCAP ALUM SCRW TERM HIGH RIPPLE
E36F401CGS422MEB7UUnited Chemi-ConCAP ALUM SCRW TERM HIGH RIPPLE
E36F401CGN562MEB7QUnited Chemi-ConCAP ALUM SCRW TERM HIGH RIPPLE
E36F401CGN342MEB7QUnited Chemi-ConCAP ALUM SCRW TERM HIGH RIPPLEAz Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.