- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Adatlapokat
228A Series Datasheet.pdfSzeretne jobb árat?
Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.
| Mennyiség | Egységár | Ext.Ár |
|---|---|---|
| 1+ | $1.265 | $1.27 |
228ADS2ARAFCAC technológiai előírások
CTS Electrocomponents - 228ADS2ARAFCAC műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az CTS Electrocomponents - 228ADS2ARAFCAC -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | CTS Corporation |
| Kiválasztási stílus | PC Pin |
| Átkapcsolás | 0.25mm |
| Kapcsoló funkció | Off-Mom |
| Sorozat | 228A |
| Csomag | Tray |
| Vázlat | 8.30mm x 9.60mm |
| Üzemi hőmérséklet | -25°C ~ 70°C |
| Működési erő | 160gf |
| Szerelési típus | Through Hole, Right Angle |
| Mechanikai élet | 100,000 Cycles |
| Behatolásvédelem | - |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Megvilágítási feszültség (névleges) | - |
| Megvilágítási típus, szín | LED, Amber/Red |
| Megvilágítás | Illuminated |
| Jellemzők | - |
| Kapcsolatfelvétel @ Feszültség | 0.05A @ 12VDC |
| Áramkör | SPST-NO |
| Alaptermék száma | 228ADS2 |
| Működtető típus | Round Button |
| Működtető tájolása | Side Actuated |
| Működtető anyag | - |
| Hatótávolság hossza, jobb szög | 11.00mm |
| Működtető magasság PCB-n, függőleges | - |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | ROHS3 kompatibilis |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9031 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az CTS Electrocomponents 228ADS2ARAFCAC.
| Termék attribútum | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | 228ADS2ARAFCBBC | 228ADS2ARAFCAA | 228ADS2ARAFCAB | 228ADS2ARAFCBBA |
| Gyártó | CTS Electrocomponents | CTS Electrocomponents | CTS Electrocomponents | CTS Electrocomponents |
| Vázlat | - | - | - | - |
| Jellemzők | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kiválasztási stílus | - | - | - | - |
| Áramkör | - | - | - | - |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Megvilágítási feszültség (névleges) | - | - | - | - |
| Működési erő | - | - | - | - |
| Működtető típus | - | - | - | - |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Megvilágítás | - | - | - | - |
| Behatolásvédelem | - | - | - | - |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Hatótávolság hossza, jobb szög | - | - | - | - |
| Megvilágítási típus, szín | - | - | - | - |
| Működtető magasság PCB-n, függőleges | - | - | - | - |
| Kapcsolatfelvétel @ Feszültség | - | - | - | - |
| Mechanikai élet | - | - | - | - |
| Kapcsoló funkció | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Működtető tájolása | - | - | - | - |
| Alaptermék száma | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Átkapcsolás | - | - | - | - |
| Működtető anyag | - | - | - | - |
Töltse le az 228ADS2ARAFCAC PDF adatlapokat és CTS Electrocomponents dokumentációt az 228ADS2ARAFCAC - CTS Electrocomponents -hez.
228ADS2AGFCWECTS Electrocomponents228ADS2AGF+C STYLE IN WHITE COLO
228ADS2ARAFCBBECTS Electrocomponents228ADS2ARAF+C STYLE IN BRIGHT BL
228ADS2AGFCWACTS Electrocomponents228ADS2AGF+C STYLE IN WHITE COLO
228ADS2ARAFCAECTS Electrocomponents228ADS2ARAF+C STYLE IN ORANGE CO
228ADS2ARAFCBBBCTS Electrocomponents228ADS2ARAF+C STYLE IN BRIGHT BL
228ADS2AGFCWCCTS Electrocomponents228ADS2AGF+C STYLE IN WHITE COLO
228ADS2ARAFCADCTS Electrocomponents228ADS2ARAF+C STYLE IN ORANGE CO
228ADS2ARAFCBBDCTS Electrocomponents228ADS2ARAF+C STYLE IN BRIGHT BL
228ADS2ARAFCMBBCTS Electrocomponents228ADS2ARAF+C STYLE IN MISTY BLA
228ADS2ARAFCBBCCTS Electrocomponents228ADS2ARAF+C STYLE IN BRIGHT BL
228ADS2AGFCWBCTS Electrocomponents228ADS2AGF+C STYLE IN WHITE COLO
228ADS2AGFCRECTS Electrocomponents228ADS2AGF+C STYLE IN RED COLOR
228ADS2ARAFCMBACTS Electrocomponents228ADS2ARAF+C STYLE IN MISTY BLA
228ADS2ARAFCBBACTS Electrocomponents228ADS2ARAF+C STYLE IN BRIGHT BL
228ADS2ARAFCTS ElectrocomponentsLED TACT SWITCH, RA THROUGH HOLE
228ADS2ARAFCABCTS Electrocomponents228ADS2ARAF+C STYLE IN ORANGE CO
228ADS2ARAFCAACTS Electrocomponents228ADS2ARAF+C STYLE IN ORANGE CO
228ADS2AGFCWDCTS Electrocomponents228ADS2AGF+C STYLE IN WHITE COLOAz Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.