- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Szeretne jobb árat?
Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.
| Mennyiség | Egységár | Ext.Ár |
|---|---|---|
| 1+ | $211.00 | $211.00 |
WLS27CY145DSQ technológiai előírások
Banner Engineering Corporation - WLS27CY145DSQ műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Banner Engineering Corporation - WLS27CY145DSQ -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Banner Engineering |
| Súly | - |
| Feszültségellátás | 12 ~ 30VDC |
| Kiválasztási stílus | Connector (M12) |
| Sorozat | WLS27 |
| Értékelt élet | - |
| Profil (w x h) | 1.06" (27.0mm) Dia |
| Teljesítmény - névleges | - |
| Csomag | Box |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Üzemi hőmérséklet | -40°C ~ 70°C |
| Világító fluxus | 50lm |
| Lencse típusa | Flat, Diffused |
| Hossz | 5.71" (145.0mm) |
| Behatolásvédelem | IP66/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Megvilágítási szín | Yellow |
| Ház anyaga | Aluminum (Al) |
| Jellemzők | Cascadable |
| Jóváhagyó ügynökség | CE, cULus |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | Not Applicable |
| Elérje az állapotot | REACH Unaffected |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Banner Engineering Corporation WLS27CY145DSQ.
| Termék attribútum | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | WLS27CY430DSQ | WLS27CWY-850DSQ | WLS27CY850DSQ-93355 | WLS27CY1130DSQ |
| Gyártó | Banner Engineering Corporation | Banner Engineering Corporation | Banner Engineering Corporation | Banner Engineering Corporation |
| Megvilágítási szín | - | - | - | - |
| Profil (w x h) | - | - | - | - |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Értékelt élet | - | - | - | - |
| Jellemzők | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Ház anyaga | - | - | - | - |
| Hossz | - | - | - | - |
| Világító fluxus | - | - | - | - |
| Behatolásvédelem | - | - | - | - |
| Teljesítmény - névleges | - | - | - | - |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jóváhagyó ügynökség | - | - | - | - |
| Súly | - | - | - | - |
| Kiválasztási stílus | - | - | - | - |
| Lencse típusa | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Feszültségellátás | - | - | - | - |
WLS27CWYRXX3-1130DS24QBanner Engineering CorporationWLS27 MULTICOLOR LIGHT STRIP; LE
WLS27CWY-850DSQBanner Engineering CorporationWLS27 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE
WLS27CY850DSQ-93355Banner Engineering CorporationWLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
WLS27CY1130DSQBanner Engineering CorporationWLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
WLS27CY850DSQBanner Engineering CorporationWLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
WLS27CY285DSQ-806367Banner Engineering CorporationWLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
WLS27CWY-570DSQBanner Engineering CorporationWLS27 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE
WLS27CY990DSQBanner Engineering CorporationWLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
WLS27CY570DSQBanner Engineering CorporationWLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
WLS27CY285DSQBanner Engineering CorporationWLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
WLS27PXRGBW1130DSKQBanner Engineering CorporationWLS27 PRO LIGHT STRIP WITH IO-LI
WLS27CYR-850DSQBanner Engineering CorporationWLS27 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE
WLS27CWY-430DSQBanner Engineering CorporationWLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
WLS27CWY-710DSQBanner Engineering CorporationWLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
WLS27CWYRXX3-0570DS24QBanner Engineering CorporationWLS27 MULTICOLOR LIGHT STRIP; LE
WLS27CY430DSQBanner Engineering CorporationWLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSEDAz Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.