- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Szeretne jobb árat?
Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.
| Mennyiség | Egységár | Ext.Ár |
|---|---|---|
| 1+ | $0.40 | $0.40 |
| 10+ | $0.331 | $3.31 |
| 30+ | $0.297 | $8.91 |
| 100+ | $0.263 | $26.30 |
| 500+ | $0.242 | $121.00 |
| 1000+ | $0.231 | $231.00 |
BVS-M-R001-1.0 technológiai előírások
Isabellenhuette USA - BVS-M-R001-1.0 műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Isabellenhuette USA - BVS-M-R001-1.0 -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Isabellenhuette USA |
| Tolerancia | ±1% |
| Hőmérsékleti együttható | ±50ppm/°C |
| Szállító eszközcsomag | 3920 |
| Méret / dimenzió | 0.394" L x 0.205" W (10.00mm x 5.20mm) |
| Sorozat | BVS |
| Ellenállás | 1 mOhms |
| Értékelések | AEC-Q200 |
| Teljesítmény (Watt) | 7W |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Csomagolás / tok | 3920 (1052 Metric) |
| Csomag | Tape & Reel (TR) |
| Üzemi hőmérséklet | -65°C ~ 170°C |
| Megszámolások száma | 2 |
| Magasság - Ülés (Max) | - |
| Jellemzők | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| Hibázási ráta | - |
| Összetétel | - |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | ROHS3 kompatibilis |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Elérje az állapotot | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Isabellenhuette USA BVS-M-R001-1.0.
| Termék attribútum | ||||
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | BVS-M-R0005-1.0 | BVS-M-R0007-1.0 | BVS-M-R001-5.0 | BVS-M-R001-2.0 |
| Gyártó | Isabellenhuette USA | Isabellenhuette USA | Isabellenhuette USA | Isabellenhuette USA |
| Tolerancia | - | - | - | - |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Hőmérsékleti együttható | - | - | - | - |
| Megszámolások száma | - | - | - | - |
| Méret / dimenzió | - | - | - | - |
| Összetétel | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Értékelések | - | - | - | - |
| Teljesítmény (Watt) | - | - | - | - |
| Magasság - Ülés (Max) | - | - | - | - |
| Jellemzők | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Szállító eszközcsomag | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Hibázási ráta | - | - | - | - |
| Ellenállás | - | - | - | - |
| Csomagolás / tok | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
BVSP0010HXRLittelfuse Inc.10KA TVSS LIMITER WITH LEADS 100
BVSP0010HX2Littelfuse Inc.10KA TVSS LIMITER 100 PACK
BVS002ABalluffAPPLICATION=OBJECT INSPECTION, R
BVS002FBalluffAPPLICATION=OBJECT INSPECTION, A
BVS-Z-0R0002-1BVSAz Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.