- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Adatlapokat
Cylindrical Battery Holders.pdfAlkatrészszámozási útmutató
Part Numbering System.pdfSzeretne jobb árat?
Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.
| Mennyiség | Egységár | Ext.Ár |
|---|---|---|
| 1+ | $2.569 | $2.57 |
| 200+ | $0.995 | $199.00 |
| 500+ | $0.959 | $479.50 |
| 1000+ | $0.943 | $943.00 |
MAX34561T+T technológiai előírások
Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX34561T+T műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX34561T+T -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Maxim Integrated |
| Feszültségellátás | 4V ~ 5.5V, 9V ~ 13.2V |
| típus | Hot Plug Controller |
| Szállító eszközcsomag | 24-TQFN (4x4) |
| Sorozat | - |
| Programozható funkciók | Auto Retry, Current Limit, Fault Timeout, Latched Fault, Slew Rate |
| Csomagolás / tok | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Csomag | Tape & Reel (TR) |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Üzemi hőmérséklet | -40°C ~ 85°C |
| Csatornák száma | 2 |
| Szerelési típus | Surface Mount |
| Belső kapcsoló (k) | Yes |
| Jellemzők | OVP, Thermal Limit, UVLO |
| Áram - kimenet (max.) | 2A, 3A |
| Alaptermék száma | MAX34561 |
| Alkalmazások | PCI Express® |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | ROHS3 kompatibilis |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Elérje az állapotot | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX34561T+T.
| Termék attribútum | ||||
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | MAX34561T+T | MAX34561T+ | MAX34565ETB+ | MAX34565ETB+T |
| Gyártó | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Üzemi hőmérséklet | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 150°C | -40°C ~ 150°C |
| Programozható funkciók | Auto Retry, Current Limit, Fault Timeout, Latched Fault, Slew Rate | Auto Retry, Current Limit, Fault Timeout, Latched Fault, Slew Rate | Current Limit, Slew Rate | Current Limit, Slew Rate |
| Feszültségellátás | 4V ~ 5.5V, 9V ~ 13.2V | 4V ~ 5.5V, 9V ~ 13.2V | 9V ~ 13.2V | 9V ~ 13.2V |
| Csomagolás / tok | 24-WFQFN Exposed Pad | 24-WFQFN Exposed Pad | 10-WFDFN Exposed Pad | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Szerelési típus | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Alkalmazások | PCI Express® | PCI Express® | PCI Express® | PCI Express® |
| Szállító eszközcsomag | 24-TQFN (4x4) | 24-TQFN (4x4) | 10-TDFN (3x3) | 10-TDFN (3x3) |
| Csatornák száma | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Jellemzők | OVP, Thermal Limit, UVLO | OVP, Thermal Limit, UVLO | Latched Fault, OVP, Thermal Limit, UVLO | Latched Fault, OVP, Thermal Limit, UVLO |
| Áram - kimenet (max.) | 2A, 3A | 2A, 3A | 3.6A | 3.6A |
| Alaptermék száma | MAX34561 | MAX34561 | MAX34565 | MAX34565 |
| típus | Hot Plug Controller | Hot Plug Controller | Hot Swap Controller | Hot Swap Controller |
| Belső kapcsoló (k) | Yes | Yes | Yes | Yes |
| Csomag | Tape & Reel (TR) | Tube | Tube | Tape & Reel (TR) |
Töltse le az MAX34561T+T PDF adatlapokat és Analog Devices Inc./Maxim Integrated dokumentációt az MAX34561T+T - Analog Devices Inc./Maxim Integrated -hez.
MAX34565EVKIT#Analog Devices Inc./Maxim IntegratedKIT EVAL FOR MAX34565
MAX34561EVKIT#Analog Devices Inc./Maxim IntegratedEVAL KIT DUAL E-FUSE 24-TQFN
MAX3456EETE+TG071Analog Devices Inc./Maxim IntegratedMAX3456EETE+TG071
MAX3456EETE+TG126Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC INTEGRATED CIRCUITAz Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.