- Bran***Lewis
- 2026/05/11
CX10S-B00BDD-P-A-DK00000 technológiai előírások
Advanced Energy - CX10S-B00BDD-P-A-DK00000 műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Advanced Energy - CX10S-B00BDD-P-A-DK00000 -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Advanced Energy |
| Feszültség - 6. kimenet | - |
| Feszültség - kimenet 5 | - |
| Feszültség - kimenet 4 | 48V |
| Feszültség - kimenet 3 | 48V |
| Feszültség - kimenet 2 | 12V |
| Feszültség - kimenet 1 | 12V |
| Feszültség - Izolálás | 4 kV |
| Feszültség - bemenet | 85 ~ 264 VAC |
| típus | Enclosed |
| Szabványszám | 60601-1; 60950-1; 62368-1 |
| Méret / dimenzió | 10.22" L x 6.46" W x 1.60" H (259.5mm x 164.0mm x 40.6mm) |
| Sorozat | COOLX®1000 |
| Teljesítmény (Watt) | 760W |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Csomag | Box |
| Üzemi hőmérséklet | -40°C ~ 85°C |
| Kimenetek száma | 4 |
| Szerelési típus | Chassis Mount |
| Minimális terhelés szükséges | No |
| Jellemzők | Adjustable Output, PMBus™, Remote Sense, Standby Output, Universal Input |
| Hatékonyság | 93% |
| Áram - 4 kimenet 4 | 4.17 A |
| Áram - Kimenet 3 | 4.17 A |
| Áram - 2 kimenet 2 | 15 A |
| Áram - 1. kimenet | 15 A |
| Alaptermék száma | CX10S |
| Jóváhagyó ügynökség | CSA, EN, IEC, UL |
| Alkalmazások | ITE (Commercial), Medical |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| Elérje az állapotot | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9540 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Advanced Energy CX10S-B00BDD-P-A-DK00000.
| Termék attribútum | ||||
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | CX10S-B00BGD-P-A-DK00000 | CX10S-B00BD0-P-A-DK00000 | CX10S-B00BDB-P-A-DK00000 | CX10S-B00BDA-P-A-DK00000 |
| Gyártó | Advanced Energy | Advanced Energy | Advanced Energy | Advanced Energy |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Méret / dimenzió | - | - | - | - |
| Feszültség - kimenet 3 | - | - | - | - |
| típus | - | - | - | - |
| Feszültség - kimenet 2 | - | - | - | - |
| Alaptermék száma | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Feszültség - 6. kimenet | - | - | - | - |
| Feszültség - kimenet 1 | - | - | - | - |
| Szabványszám | - | - | - | - |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jellemzők | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Hatékonyság | - | - | - | - |
| Áram - Kimenet 3 | - | - | - | - |
| Áram - 4 kimenet 4 | - | - | - | - |
| Feszültség - Izolálás | - | - | - | - |
| Áram - 2 kimenet 2 | - | - | - | - |
| Kimenetek száma | - | - | - | - |
| Minimális terhelés szükséges | - | - | - | - |
| Feszültség - kimenet 5 | - | - | - | - |
| Áram - 1. kimenet | - | - | - | - |
| Feszültség - kimenet 4 | - | - | - | - |
| Alkalmazások | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Feszültség - bemenet | - | - | - | - |
| Teljesítmény (Watt) | - | - | - | - |
| Jóváhagyó ügynökség | - | - | - | - |
Az Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.