- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Adatlapokat
AMJM Series Datasheet.pdfPCN tervezés/specifikáció
AMJM Product Improvement 24/Apr/2021.pdfKörnyezeti információk
Abracon REACH.pdfAMJMDEK-90.0000T3 technológiai előírások
Abracon LLC - AMJMDEK-90.0000T3 műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Abracon LLC - AMJMDEK-90.0000T3 -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Abracon |
| Feszültségellátás | 1.71V ~ 3.63V |
| típus | XO (Standard) |
| Méret / dimenzió | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Sorozat | AMJM |
| Értékelések | - |
| Csomagolás / tok | 4-SMD, No Lead |
| Csomag | Tape & Reel (TR) |
| kibocsátás | CMOS |
| Üzemi hőmérséklet | -20°C ~ 70°C |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Szerelési típus | Surface Mount |
| Magasság - Ülés (Max) | 0.035" (0.89mm) |
| Funkció | Enable/Disable |
| Frekvencia-stabilitás | ±50ppm |
| Frekvencia | 90 MHz |
| Áram - táplálás (max.) | 3mA (Typ) |
| Áram - ellátás (letiltás) (Max) | 80µA |
| Base rezonátor | MEMS |
| Abszolút Húzási tartomány (APR) | - |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | ROHS3 kompatibilis |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Elérje az állapotot | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Abracon LLC AMJMDEK-90.0000T3.
| Termék attribútum | ||||
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | AMJMDEK-100.0000T3 | AMJMDEL-90.0000T3 | AMJMDEB-90.0000T3 | AMJMDEK-90.0000T |
| Gyártó | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC |
| Funkció | - | - | - | - |
| Áram - táplálás (max.) | - | - | - | - |
| Méret / dimenzió | - | - | - | - |
| Base rezonátor | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Magasság - Ülés (Max) | - | - | - | - |
| Abszolút Húzási tartomány (APR) | - | - | - | - |
| Feszültségellátás | - | - | - | - |
| kibocsátás | - | - | - | - |
| Csomagolás / tok | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Frekvencia | - | - | - | - |
| Értékelések | - | - | - | - |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| típus | - | - | - | - |
| Frekvencia-stabilitás | - | - | - | - |
| Áram - ellátás (letiltás) (Max) | - | - | - | - |
Töltse le az AMJMDEK-90.0000T3 PDF adatlapokat és Abracon LLC dokumentációt az AMJMDEK-90.0000T3 - Abracon LLC -hez.
Az Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.