- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Adatlapokat
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN tervezés/specifikáció
Cylindrical Battery Holders.pdfKörnyezeti információk
Cylindrical Battery Holders.pdfABM10W-18.0000MHZ-8-D2X-T3 technológiai előírások
Abracon LLC - ABM10W-18.0000MHZ-8-D2X-T3 műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Abracon LLC - ABM10W-18.0000MHZ-8-D2X-T3 -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Abracon |
| típus | MHz Crystal |
| Méret / dimenzió | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Sorozat | ABM10W |
| Értékelések | - |
| Csomagolás / tok | 4-SMD, No Lead |
| Csomag | Tape & Reel (TR) |
| Üzemi hőmérséklet | -40°C ~ 85°C |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Üzemmód | Fundamental |
| Szerelési típus | Surface Mount |
| Kapacitás terhelés | 8pF |
| Magasság - Ülés (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Frekvenciatűrés | ±20ppm |
| Frekvencia-stabilitás | ±20ppm |
| Frekvencia | 18 MHz |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia) | 70 Ohms |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| RoHs állapota | ROHS3 kompatibilis |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | Not Applicable |
| Elérje az állapotot | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.60.0050 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Abracon LLC ABM10W-18.0000MHZ-8-D2X-T3.
| Termék attribútum | ||||
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | ABM10W-18.0000MHZ-8-D1X-T3 | ABM10W-18.0000MHZ-7-D2X-T3 | ABM10W-18.0000MHZ-7-D1X-T3 | ABM10W-18.0800MHZ-4-D2X-T3 |
| Gyártó | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC |
| Csomagolás / tok | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Frekvencia-stabilitás | - | - | - | - |
| Frekvenciatűrés | - | - | - | - |
| Méret / dimenzió | - | - | - | - |
| Kapacitás terhelés | - | - | - | - |
| Magasság - Ülés (Max) | - | - | - | - |
| Értékelések | - | - | - | - |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| típus | - | - | - | - |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia) | - | - | - | - |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Üzemmód | - | - | - | - |
| Frekvencia | - | - | - | - |
Töltse le az ABM10W-18.0000MHZ-8-D2X-T3 PDF adatlapokat és Abracon LLC dokumentációt az ABM10W-18.0000MHZ-8-D2X-T3 - Abracon LLC -hez.
Az Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.