- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Adatlapokat
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN elavulás/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfADV212BBCZ-115 technológiai előírások
Analog Devices Inc. - ADV212BBCZ-115 műszaki specifikációk, attribútumok, paraméterek és alkatrészek hasonló specifikációkkal az Analog Devices Inc. - ADV212BBCZ-115 -hoz
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó | Analog Devices, Inc. |
| Feszültségellátás, Digitális | 1.5V, 3.3V |
| Feszültségellátás, analóg | 1.5V, 3.3V |
| típus | Video, JPEG2000 |
| Szállító eszközcsomag | 121-CSPBGA (12x12) |
| Sigma Delta | No |
| Sorozat | Wavescale® |
| S / N arány, ADC / DAC (db) Typ | - |
| Felbontás (Bit) | 16 b |
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Csomagolás / tok | 121-BGA, CSPBGA |
| Csomag | Tray |
| Üzemi hőmérséklet | -40°C ~ 85°C |
| ADC / DAC száma | - |
| Szerelési típus | Surface Mount |
| Dinamikus tartomány, ADC / DAC (db) Typ | - |
| Adatinterfész | - |
| Alaptermék száma | ADV212 |
| TULAJDONSáG | LEíRáS |
|---|---|
| Nedvességérzékenységi szint (MSL) | 3 (168 Hours) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
A jobb oldali három rész hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint az Analog Devices Inc. ADV212BBCZ-115.
| Termék attribútum | ||||
|---|---|---|---|---|
| Cikkszám | ADV212BBCZ-150 | ADV202BBCZ-115 | ADV202BBCZRL-115 | ADV202BBCZ-135 |
| Gyártó | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Üzemi hőmérséklet | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Alaptermék száma | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Sorozat | - | - | - | - |
| Sigma Delta | - | - | - | - |
| Feszültségellátás, Digitális | - | 1.14V ~ 1.26V | 11.4V ~ 16.5V | 1.65V ~ 3.6V |
| Adatinterfész | - | LVDS - Parallel | I²C | LVDS - Parallel, Parallel |
| Csomagolás / tok | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Csomag | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ADC / DAC száma | - | - | - | - |
| Feszültségellátás, analóg | - | 3.14V ~ 3.46V | 11.4V ~ 16.5V | 3V ~ 3.6V |
| Szerelési típus | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| S / N arány, ADC / DAC (db) Typ | - | - | - | - |
| Felbontás (Bit) | - | - | - | - |
| Szállító eszközcsomag | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Dinamikus tartomány, ADC / DAC (db) Typ | - | - | - | - |
| típus | - | - | - | - |
Töltse le az ADV212BBCZ-115 PDF adatlapokat és Analog Devices Inc. dokumentációt az ADV212BBCZ-115 - Analog Devices Inc. -hez.
ADV212BBCZ -150ADI (Analog Devices, Inc.)
ADV226XBCZAnalog Devices Inc.IC HDMI/DVI SWITCH
ADV212BBCZADI (Analog Devices, Inc.)
ADV212BBCZRL-115Analog Devices
ADV212BBCZ-120ADI (Analog Devices, Inc.)
ADV212BBCZRL-150Analog Devices
ADV216BBCZADI (Analog Devices, Inc.)
ADV216BBCZRLADI (Analog Devices, Inc.)
ADV202XBC-150ADI (Analog Devices, Inc.)Az Ön e -mail címét nem teszik közzé.
| Közös országok logisztikai idő referencia | ||
|---|---|---|
| Régió | Ország | Logisztikai idő (nap) |
| Amerika | Egyesült Államok | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Németország | 5 |
| Egyesült Királyság | 4 | |
| Olaszország | 5 | |
| Óceánia | Ausztrália | 6 |
| Új -Zéland | 5 | |
| Ázsia | India | 4 |
| Japán | 4 | |
| Közel -Kelet | Izrael | 6 |
| DHL & FedEx szállítási díjak referencia | |
|---|---|
| Szállítási díjak (kg) | Referencia DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Szeretne jobb árat? Hozzáadás a CART és küldése az RFQ -hez, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.